Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Program Anlatımları [Resim & Video]

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
birebir, için, kuaförler, sac, seçin, sitilini, uygun

Size Uygun Saç Sitilini Seçin (Kuaförler İçin Birebir)

Eski 08-17-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Size Uygun Saç Sitilini Seçin (Kuaförler İçin Birebir)

Size Uygun Saç Sitilini Seçin (Kuaförler Için Birebir)

Programı burdan indirebilirsiniz

Salon Styler hairstyle imaging software and virtual hair makeover

Program dunyanin bircok ulkesindeki kuaforlerde kullanilan cok basarili bir program
asagidaki orneklerde askerdeyekn cektirdigim bir fotografin uzerinde oynamalar
yaptim ve sonucun ne kadar etkili ve gercekci oldugunu size gostermek istedim
teker teker resimlere gozatalim

Resmi Orjinal Boyutta Görmek Istiyorsan TIKLA: 1024 x 768

Öncelikle resmimizi sol taraftaki menude yeralan photo sekmesine tiklayarak seciyoruz
ve cikan $ekli benim yaptigim gibi surata yerlestiriyoruz ustteki iki nokta gozlere alttaki
iki nokta ise agiza gelecek sekilde ve buyuk dikdortgen ise kulaklarin kafa ile birlestigi
yere ve altta cene ustte ise alnimizin bittigi yere gelicek sekilde… islem bitince alttaki
onay tusuna basiyoruz

Bu Resim Sistem Tarafından Otomatik Olarak KücültülmüştürOrjinal Halini Görmek için Tıklayınız

Resmi Orjinal Boyutta Görmek Istiyorsan TIKLA: 1024 x 768

simdi ise yukardaki sac butonuna basarak yandaki sac menusunu aktif hale getiriyoruz,
kendinize uygun bi sac sekli bulun ardindan ise yukardaki menuden erkek suratina
tiklayip isterseniz sakal cesidi de secebilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com