Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
birine, fıkra, güleceksiniz, mutlaka

Beş Fıkra Birine Mutlaka Güleceksiniz

Eski 08-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Beş Fıkra Birine Mutlaka Güleceksiniz

VICKS
Gemi, okyanusun ortasinda bataririlir Sadece bir beyaz adam ve bir zenci kurtulurlar
Birlikte bir tahta parcasina tutunarak yuzerleryuzerler ve sonunda issiz bir adaya ulasarak
canlarini kurtarirlarKazanin uzerinden uzun yillar gecmesine ragmen, hickimse onlari bulamaz
Bunlar bir aksam konusurlarken, konu "seks" den acilir Derlerki; " yaw yillardir beraberiz;
bu gidisle daha uzun yillar da beraber kalacagizisterse gel birbirimizi goturelim de
rahatlayalim" ikisi de olumlu karsilarlar Ilk once zenci domalir beyaz'ın elindek
kutuyu goruncesorar: " Hocam o elindeki kutu ne yaw?" beyaz cevap verir "Vazelin vazelin
Hani bunca yildi beraberiz; seni incitmek istemem" Neyse beyaz isini bitirir ve domalir
Zenci arkasina gecer beya zencininelindeki kutuyu gorup sorar " Sendeki o kutu ne yaw?"
Zenci cevap verir -" VICKS, VICKS cigerlerin ferahlar"
YANLIŞ ANLAMA
Dunyaca meshur, zengin, yakisikli bir isadami, Istanbulun unlu bir restoraninda 10 kisilik bir
rezervasyon yaptirip masada kus sutunun bile eksik olmamasini soyler
Restoran, aksama gelecek konugu agirlamak ici tam tesekkullu bir masa hazirlar
Saat 20:00 gibi, beklenen konuk gelmistir
Fakat 10kisi degil sadece kendisi ve omuzundaki bir kus ile; Adam yavas yavas tabagindaki
eti yer ve sarabindan bir yudum ictikten sonra parmagini siklatir ve omuzunda oturan kus ucarak
5dakika icerisinde masada ne var e yok yer bitirir ve tekrar adamin omuzuna konar
Restorandakiler saskin saskin bakarken Adam garsonu cagirarak masayi yeniden donatmasini ister
Masa tekrar donatilir ve adam yine yavas yavas tabagindaki eti yer ve sarabindan
bir yudum ictikten sonra parmagini siklatir ve omuzunda oturan kus ucarak 5dakika
icerisinde masada ne var ne yok yer bitirir ve tekrar adamin omuzuna konar
Restorandakiler iyice sasirmis bir halde bakarken Adam garsonu cagirarak masayi yeniden
donatmasini ister Buna dayanamayan garson sorar;
-"Beyefendi affedersiniz ama bir aciklama yapar misiniz " Adam gayet sakin
- "Tabi " der ve anlatmaya baslar
- "Gunun birinde yolda ihtiyar bir adama yardim ettim, meger adam cinmis, ve benden uc dilek
istememi soyledi O zamanlar fakir oldugum icin ilk dilegim cok para sahibi olmakti,
o gunden beri kurekle para harcarim bitmez Ikinci dilegim cevremde cok kadin olsundu;
hic eksik olmadilar ucuncu ve son dilegimse doyumsuz bir kus sahibi olmakti,
Yanlis Anladi ******** Cocugu der"
ŞİŞEDEN İÇ
Adamin biri bir gece bir sokakta yururken yerde bos bir sise gorur
Can sikintisiyla siseye bir tekme vururSans bu ya siseden bir cin cikar
Ne dilersen dile benden der Adam biraz dusunur ve votka icmeye bayilirim ve
istedigim zaman votka icmek isterimBu yuzden senden votka isiyebilmemi saglamani istiyorum
Ve cin isteneni yaparAdam eve gelir bir bardak alir ve bardaga iserBardagi soyle bir havaya
kaldirirTemizdirKoklarVotka gibi kokmaktadirVe tadarHayatinda ictigi en iyi votka
elindeki bardaktadirBardagi buyuk bir keyifle bitirir ve karisina seslenirKadin gelir
Onun icinde bardaga iser ve kadindan icmesini ister
Kadinnazlanir ama adam cok israr edince tadina bakarve o da enfes voykayabayilir
Butun gece icerlerErtesi aksam adam eve gelir ve karisina iki bardak getirmesini soyler
Adam bardaklara iser ve sonuc yine aynidir ve yine sabaha kadar icerler
Ertesi aksam da adam eve gelip iki bardak ister ve yine alem yaparlar
Butun hafta boyle gecer Cuma aksami adam yine eve gelir
Karisina bir tane bardak getirmesini soylerKadin bardagi alip gelir adam icine iser
Bir yudum alir ve oh cekerKadin sorar Neden bir bardak istedin kocacigim ben icmeyecekmiyim?
Elbette, sen de iceceksin ama sen bu gece siseden iceceksin
YALARIM
Cok yasli ve ayni zamanda merakli bir kadin alisveris için çarsiya çikmis
Yolda yürürken gözüne kuyrukta bekleyen seksi giyimli bayanlar takilmis
En sondakine sormus "evladim bu ne kuyrugu böyle?" diye, seksi bayan sinirli bir sekilde
yasli kadini süzerek, "teyze burada nane sekeri veriyorlar" demis
Kadincagiz da uzun süre olmus nane sekeri yemeyeli hemen kuyruga girmis
Aslinda o gün fahiselerin vesika uzatma günüymüs, sirasi gelen vesikasini uzatip mühürletiyormus
Sonunda sira ihtiyar kadina gelmis adam karsisinda yasli kadini görünce
"sende mi be teyze?" demis o da cevaben "a evladim dislerim yok ama yalarim" demis
AÇIK BÜFE
Dört arkadaş lüks bir otelin barında demleniyorlarmış Bu arada karşıda bir bayan görmüşler
Kadınla bakışmaya başlamışlarKadında bunlarla ilgilenmiş İçlerinden biri cesaretle
: Hanımefendi, demiş Ben ve arkadaşlarım sizden çok hoşlandık
Sizinle beraber olmak istiyoruz, demiş Kadın: Öyle hep birlikte olmaz,demiş
Sen ve arkadaşların organlarınızı çıkarıp masanın üzerine koyun, hanginizinkini
beğenirsem onunla bu geceyi birlikte geçireceğim, demiş 4'ü çıkarmışlar organlarını
koymuşlar masanın üzerine Bu esnada diğer masaya 2 eşcinsel gelmiş Biri diğerine ,
sen menüden bir şeyler bak, ben gidip içkileri alayım demişMasadan dönüp bara ilerlerken,
yan tarafta 4 adamın organlarını masanın üzerine koyup, kadının da ona baktığını görünce
hemen heyecanla arkadaşının yanına koşmuş Bırak, demiş menüyü Hemen gel,
ileride açık büfe var

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com