Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye > Ege Bölgesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
adnan, bilgileri, ilköğretim, kütahya, menderes, merkez, okulu

Adnan Menderes İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Kütahya

Eski 08-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Adnan Menderes İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Kütahya

Adnan Menderes İlköğretim Okulu Hakkında - Adnan Menderes İlköğretim Okulu Tanıtım - Adnan Menderes İlköğretim Okulu Resimleri - Adnan Menderes İlköğretim Okulu İletişim

İlk açıldığı yıl ara sınıflara öğrenci alınması sebebiyle aynı yıl 5 ve 8 sınıflardan ilk mezunlarını vermiş, 1997-98 Eğitim-Öğretim yılından itibaren de ilköğretimin zorunlu hale getirilmesiyle yalnızca 8sınıflardan mezun vermeye başlamıştır

21 derslikli planlanan okulumuzda 1 ana sınıfı, 1-5 sınıflar için 11 derslik 6-7-8sınıflar için ise 7 derslik mevcuttur Ayrıca Bilişim Teknolojileri Sınıfı, Fen ve Teknoloji Laboratuarı, kütüphane ve diğer bölümleri ile 321’i kız 302’i erkek olmak üzere toplam 623 öğrenciye hizmet vermektedir Sınıflarımızda Tv, Vcd, Tepegöz ve Bilgisayar bulunmakta olup derslerimizde kullanılmaktadır

Okulumuzda 1 müdür, 2 müdür yardımcısı ,1 ana sınıfı öğretmeni, 12 sınıf öğretmeni, 13 branş öğretmeni ve 5 hizmetli görev yapmaktadır

Bakanlığımız, Valiliğimiz, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz , Gençlik Spor Kulübü Derneğimiz , Okul Aile Birliğimiz , Öğrenci Velilerimiz ve Okulumuz Personelinin çalışmaları neticesinde çağdaş ve görsel eğitimin gereği olan Bilgisayarlar, Tepegözler, Tv, Video ,Vcd , baskı makinesi , Kütüphane Malzemeleri , Fotokopi Makinesi merkezi, yayın sistemi ve diğer donanımlar temin edilmiş olup, tüm bu çağdaş araç-gereçlerden derslerimizde faydalanılmaktadır

Okulumuz öğrencileri, gerçekleştirilen kültürel ve sportif faaliyetlerde okulumuzu ve ilimizi başarıyla temsil ederek , çeşitli dereceler almaktadırlar

Okulumuz kaloriferli olarak yapılmış olup katı yakıt (kömür) kullanılmaktadır

Okul binamız depreme dayanıklı yapılmadığı için 2006 yılı Ağustos ayında Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği tarafından yapılan inceleme sonucundaki rapora dayanılarak 3 Kasım 2006 tarihinde boşaltılmıştır Eğitime Milli Egemenlik İlköğretim Okulu ve Şair Şeyhi İlköğretim Okulunda devam edilmiştir 2007/2008 Eğitim Öğretim yılında ise eğitime Milli Egemenlik İlköğretim Okulu ve Sağlık Meslek Lisesi binalarında devam edilmektedir

Okulumuzun binası Nisan 2007’ de yıkılarak yeni binasının ihalesi yapılmış ve bina inşaatı devam etmektedir Binamız 2008 yılı sonunda yeniden hizmete açılacaktır

Adnan Menderes İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Merkez
Okulun Telefonu: 274 231 60 16
Okulun Faksı:
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi: http://adnanmenderesio43mebk12tr/
Okulun E-Posta Adresi: 331988@mebk12tr
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Adnan Menderes İlköğretim Okulu Resimleri :

biz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com