Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye > Ege Bölgesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, denizli, ilköğretim, kale, okulu

Kale İlköğretim Okulu Bilgileri Kale Denizli

Eski 08-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kale İlköğretim Okulu Bilgileri Kale Denizli

Kale İlköğretim Okulu Hakkında - Kale İlköğretim Okulu Tanıtım - Kale İlköğretim Okulu Resimleri - Kale İlköğretim Okulu İletişim

Kale İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Kale İlköğretim Okulu 1966/1967 yılında eğitim-öğretime başlamış; 1977-1987 yılları arasında “Kale Lisesi” olarak 10 yıl boyunca orta okul ve lise eğitimini birlikte vermiş, 1987 yılında Kale Orta Okulu, 1997 yılında Kale İlköğretim Okulu ismiyle eğitim –öğretim hizmetine devam etmiştirHalen, bir müdür, bir müdür yardımcısı, bir Rehber öğretmen, yirmi iki öğretmen ve iki destek personeli ile eğitim-öğretim hizmetlerini yürütmektedirÖğretmenlerimizd en ikisi vekaleten, üçü görevlendirme ile okulumuzda çalışmaktadır

Okulumuzda 167 kız, 159 erkek olmak üzere toplam 326 öğrenci eğitim almaktadır

Kale İlköğretim Okulu 2007—2008 Öğretim Yılında yapılan denetleme sonucu ilimizdeki sayılı okullar arasına girmiş ve Beyaz Bayrak kazanmıştır

Yine 2007 yılı TKY çalışmaları kapsamında il çapında birincilik alarak ödül kazanmıştır

Kale İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Kale
Okulun Telefonu: (258)671 30 28
Okulun Faksı:
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi: http://wwwdenizlikaleiomebk12tr/
Okulun E-Posta Adresi: 0387916@gmailcom - 387916@mebk12tr
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı : İçi
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Kale İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com