Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye > Ege Bölgesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aydın, bilgileri, fırat, ilköğretim, okulu, seydâ, söke

Seyda Fırat İlköğretim Okulu Bilgileri Söke Aydın

Eski 08-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Seyda Fırat İlköğretim Okulu Bilgileri Söke Aydın

Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Seyda Fırat İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Söke'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Seyda Fırat İlköğretim Okulu Resimleri - Seyda Fırat İlköğretim Okulu Hakkında

SEYDA FIRAT İLKÖĞRETİM OKULU

Söke İlçesi Cumhuriyet Mahallesinde'dirArsası 3901 m2 olup tapunun 414 ada 191 numaralı parselinde kayıtlıdırÇevresi önce zeytinlikti1970 yılında merhum Eyüp Hilmi tarafından annesi Seyda Fırat Hanım ‘ın anısına 45 milyon lira sarfedilerek yaptırılmıştırBina ortadan girişli dikdörtgen bir plan üzerine oturtulmuş 2 katlı ve 10 dersliklidir1987 yılında Fen Bilgisi Laboratuvarı açılmıştır1998 yılında Anasınıfı ,2003 yılında emekli öğretmen Demirhan SAYGI ve eşi tarafından bağışlanan kitaplarla kütüphane açılmıştır 2003-2004 Eğitim-öğretim yılında Arife Seyda KAYHAN(FIRAT) ve Muzaffer KAYHAN tarafından okul bahçesine anasınıfı,işlik ve öğrenci tuvaletinden oluşan ek bina yaptırılmıştırAyrıca bu çalışmalar içerisinde eski binanın bakım,onarım,boyası ile birlikte kalorifer tesisatı yaptırılmıştır

Seyda Fırat İlköğretim Okulu Aydın Söke İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Seyda Fırat İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Seyda Fırat İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Seyda Fırat İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Seyda Fırat İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: SEYDA FIRAT İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: CUMHURİYET MAH TAC SOKNO20

Telefon Numarası: 2565181229

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi :arzukonal@hotmailcom

Web Adresi:Seyda Fırat İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com