Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye > Ege Bölgesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
afyonkarahisar, bilgileri, çakmak, fevzi, ilköğretim, maraşal, merkez, okulu

Maraşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Afyonkarahisar

Eski 08-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Maraşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Afyonkarahisar

Maraşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu Hakkında - Maraşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu Tanıtım - Maraşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu Resimleri - Maraşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu İletişim

Maraşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuzun yapımına 1995 yılında başlanmıştır Ve 1998 yılının son aylarında tamamlanmıştır Bu yıldan okulun açılışı olan 11092000 yılına kadar olan sürede demirbaş eşyaları tamamlanmıştır

Öğrenci alımına 15082000 tarihinde başlanmış olup; çok kısa bir süre içerisinde, üç tane 1 sınıf, iki tane 2 sınıf, üç tane 3 sınıf, üç tane 4 sınıf, iki tane 5 sınıf, üç tane 6 sınıf, dört tane 7 sınıf ve 2 tane anasınıfı 2 olmak üzere toplam 22 şubesi olan bir okul haline gelmiştir 2000-2001 yılı için okulumuzun 8 sınıflarına kaydı yapılmamıştır

2001-2002 öğrenim yılından itibaren Afyon halkının okulumuza olan ilgileri sürekli artmış olup içinde bulunduğumuz 2006-2007 öğretim yılında okulumuz alabileceği en yüksek öğrenci sayısına ulaşmıştır Başlangıçta 22 olan şubemiz dördü anasınıfı olmak üzere 29 ‘a ulaşmıştır
İkinci öğretim yılından itibaren 8 sınıflardan mezun vermeye başlayan okulumuzdan 2005-2006 yılı sonu itibari ile 326 öğrenci mezun olmuştur Okulumuzun OKS’ de başarısı yıllara göre değişmekle birlikte %721’dir Daha başarılı olmak için ekip ruhu ile çalışmalarımız devam etmektedir

Maraşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Merkez
Okulun Telefonu: 272 217 21 18
Okulun Faksı: 272 217 16 12
Okulun Adresi: Ali İhsanpaşa Mah 182 Sok No:2
Okulun Web Adresi: http://wwwmfck12tr/
Okulun E-Posta Adresi:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Maraşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - mebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com