Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi > Şiirler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gittim, kez

Kaç Kez Gittim Senden

Eski 01-22-2008   #1
gülgüzeli

Kaç Kez Gittim Senden

kaç kez gittim senden
yanilgiler yalnız yaşanırdı ve sen her zamankinden daha çok yoktun
sensizliğin hiçbir türüne alışamadığımı bilirdin, ama yoktun her zamankinden daha çok yoktun ve benim sana vurulduğumda kesilmemiş cezalara karşı nasıl savunmasız olduğumu bilirdin

kaç kez gittim senden
yine sana döndüm, her defasında sana döndüm, zemherilerde yere düşürülmüş bir çiçek kadar çaresizdim; üşüyordum ellerin olmayınca tenimde
yenilgiler yalnız yaşanırdı ve sen her zamankinden daha çok yoktun

kaç kez gittim senden
kendimden gittim tanımlanmamış yenilgilerimde tek bedeli sensizlikti de ben sensiz yapamazdım; yaşayamazdım iflasını gözlerimde
işte bu yüzden, yalnızca bu yüzden kaç kez yine sana döndüm kendimle döndüm, sen olmadın
her yeni buluşmada biraz daha benimdin ve sen her zamankinden daha çok yoktun
kimbilir hangi mevsimlerde unutulmuş bir şarkıydı dudaklarını kanatan
yanlış basan notalarda ben hiç olmadım, saklama sakın

kaç kez gittim senden
kendimden gittim sonunda tanımlanmamış yenilgilerdi bedeli sensizlikti de ben sensiz yapamazdım; yaşayamazdım iflasını gözlerimde
sen uzaklıklarda kendini arardın; benim yakınlıkarımsa yalnızca sanaydı
yanlış kurulmuş denklemlerde çözüm aramak yakışmazdı sana olmazdı sevdiğim
her sözün ayrılık üzre fermanlandı ve sen her zamankinden daha çok yoktun

kaç kez gittim senden
yine sana döndüm, her defasında sana döndüm
ellerimi eski sıcaklığınla tutman yeterliydi, bilirdin ama sen her zamankinden daha çok yoktun
kaç kez gittim senden
kaç kez yine sana döndüm

anlatmak yetmez sevdiğim; anlamak yetmez
birgün sensizliği sana bırakıp düşersem toprağa, korkuyla uyanacaksın gecenin bilinmez bir yerinde gözlerinde çiğ tanesi ıslaklıklar
buz kesecek elin, ayağın
sarsılacaksın!

bir anı seçeceksin kendine; bu kez hayal olma sırası bana gelecek dudaklarında çok sevdiğimi bildiğin o şarkı: Seni Seviyorum

Cevap : Kaç Kez Gittim Senden

Eski 02-22-2008   #2
gülgüzeli

Cevap : Kaç Kez Gittim Senden

Teşekkürler okuyan gözlerinize sağlık
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com