Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi > Şiirler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
allahindan, bul, sitemimdir

Allahindan Bul (Sitemimdir)

Eski 08-01-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Allahindan Bul (Sitemimdir)

ALLAHINDAN BUL

ALLAHINDAN BUL BENDEN BETER OL

YÜZÜN GÜLMESİN HİÇBİR ZAMAN

BANA VE SEVGİMİZE KIYDIN

BİRGÜN BİLE MUTLU OLMA

SENİ TANIDIĞIM GÜNE LANET OLSUN

VE DEVAMI

NE YAPTIM BEN SANA ŞEREFSİZ BENİ BİRANDA YIKIP GİTTİN

AŞKIM DEGİL ARTIK NEFRETIMSIN İNŞALLAH BİRGÜN KARŞINA ÖYLE BİRİ ÇIKARDA SENİ SENDEN ALIR VE SENİ BİRANDA TERK EDİP BIRAKIR

SENDE BENİM CEKTİKLERİMİ CEKERSİN

RABBİMDEN TEK DİLEĞİM YÜZÜN GÜLMESİN COK MU GELDİ SANA SEVGİM

BİR ANDA KALLESCE BIRAKIP GİTTİN ANLAMIŞ DEĞİLİM HALA RÜYADAYIM GALİBA AYLARDIR SANA HASRET CEKER AĞLARDIM DEĞMEZMIS SANA BUNU GEC ANLADIM LANET OLSUN BANA BI ZALIMDE SEVGI ARADIM YAZIKLAR OLSUN SANA BENI BOYLE YIKTIN BIR ANDA SURATINA TUKURMEK ISTERDIM YA SEN ONADA DEGMEZSIN GOZUN AYDIN BENI SONUNDA BITIRDIN HERSEYIMDIN BUNDAN SONRA HIC BISEYIMSIN SANA DELICESINE BAGLIYDIM SEVEN KALBI KANDIRDIN VURDUM DUYMAZSIN SUCMU SENI SEVMEKTEN BASKA NE YAPTIM NE BI KOTU SOZ SOYLEDIM NEDE ALDATTIM SEVGIMIN KARSILIGINI GOZ YASI DOKEREK ALDIM DOGRU YA SANA DEGER VERDIM BEN APTALIM BENIM GIBI SEVENI BULAMAYACAKSIN BEDDUALARIM SENINLE HIC BI ZAMAN YUZUN HIC GULMESIN ALLAHINDAN BUL

BU YAZI SADECE BI SITEMDIR

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com