Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sorusol elde igne batmasi hissi

Soru:"Sol Elde İgne Batmasi Hissi"

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soru:"Sol Elde İgne Batmasi Hissi"

Hocam merhaba,

ben 28 yasinda, 178 cm boyunda ve 76 kiloyum (Cinsiyet: erkek) Yaklasik 6 aydir derin nefes alinca sol elimde ve bazende kolumda igne batmasi gibi bir his oluyor Ama bu olay sadece derin nefes alinca oluyor Sigara icmeyi yaklasik 10 ay kadar once biraktim (Yaklasik 5 sene gunde bir paket icmistim) ve sonra akciger filmi cektirdim kontrol icin herhangi bir sey cikmadi Herhangi bir oksuruk veya kilo kaybi gibi bir problemle karsilasmadim Acaba bu elimde igne batmasi hissi bir gögüs hastaligiyla ilgili olabilir mi? Degilse baska neden kaynaklanabilir?

tesekkurler Hocam

iyi calismalar
YardDoçDr Erim GULCAN

26 1654

Bu durumlar genelde psikonörotik durumlarda olurAkciğerler ile ilgili herhangi bir patolojinin bunu yapması beklenen bir durum değildir Bunun için size herhangi bir rahatsızlık vermiyorsa bir şey yağmanıza gerek yok Ancak sizi rahatsız ediyorsa ozamanbir sağlık merkezine başvurup, biyokimyasal, hormonal ve B vitaminleri (öz B12 ) baktırmanız faydalı olabilir Her şey normal ise bir psikiatri uzmanına başvurabilirsiniz
Geçmiş olsun

Yazının Orjinali için Lütfen wwwsaglikdaniscom adresini ziyaret ediniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com