Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gordum, ufo

Ufo Gordum

Eski 07-17-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ufo Gordum

Ya kim inanir kim inanmaz bilmem ama ben yillar once Tokattaydim o zaman balkonda dururken birden gokyuzunun yarisi aydinlik yarisi karanlik ama acayip bi aydinlanma gibi bisey oldu sonra bi ufo gordum bilindigi gibi metalden yuvarlak bisey Ama ufonun isigi o kadar ilginctiki bizim isigimiz gibi degil yani normalde isik yaninda o isik etrafini aydinlatir kesinti olmaz ama bunlarin isigi birden kesiliyodu yani anlatamiyorum sanirim ama suna benzer bisey karanlikla aydinlik arasinda kesin bi cizgi olmaz yavas yavas degisir ama bunlarin isiginde karanlikla aydinlik birden kesiliyo oyle bisey Ben bi anda tabi korktum iceri girdim ama hafif gene balkon kapisi aralik bakmadan edemedim sonra birden bi inanilmaz bi hizla gitti ama oyle bi hiz ki bi anda yok oldu Yani benim o anda tek anlamadigim hani araba bi yere birden carpinca insanlar zarar gorebilir bu ufonun gidisi oyle bi hizdiki o icindeki uzaylilar nasil cama yapismadi yani insan aklinin alamiycagi bi hiz kimse inanmaz bile Dusunsene su anda bi sey var bi anda vin gidiyo uzaya bakiyosun ufukta bile gorunmuyo resmen bi yok olmaydi

O gundur bu gundur kafayi uzaylilarla bozdum astroloji bile calismaya basladim Cok fazla yazilar okudum uzaylilar hakkinda ve ogrendim ki su anda dunyaya en yakin hayat olma ihtimali olan gezegene bile gitmek isik hiziyla 20 sene bulurmus o zaman bu uzaylilar nasil geliyo?

Isin en ilginci yabanci kitaplardan cok arastirdim o kadara ilginc seyler buldum ki Mesela bi yazida yaziyoki aslinda rusyada bi ufo dusmus icinde de bi uzayli olu bulunmus ama bilimsel olarak bi seyin kanitlanmasi icin baska bi cinsiyle karsilastirip tamam bu odur demek gerekiyomus yani bilimin bu adam uzaylidir demesi icin baska bi uzayliyla kiyaslanmasi ve tamam bu ikisi aynidir demesi gerekiyomus ama baska uzayli olmadigindan o uzayli kanit olarak kabul edilmemis Bilimsel olarak insan degildir humanoid dir yanai insansi varliktir denmis

Bi de ben baya buna kafayi takip allaha bana gostermesi icin dua edip yatmistim o gun oyle bi ruya gordum ki Allaha resmen yalvardim beni gotur oraya bunlar ne yer ne icer nasil evde yasarlar nasildir hayatlari diye O gece inanilmazbi ruya gordum ve kesinlikle bu gercekti Ruyamda bi yerdeyim ama dunyaya benziyo fakat dunya olmadigini hissediyorum Gokyuzu daglar taslar hersey dunyaya benziyo ama insanlar farkli anliyorum baska bi gezegende oldugumu Boyle uzun uzun kutu gibi metal evler goruyodum bunlarin yasadigi Uzatan bakinca ciplak gibi gorunuyolar ama aslinda deriye benzeyen bisey varmis ustlerinde o kiyafet yani ciplak degillermis Aynen bizim gibi calisarak hayat yasiyolar Sanirim dunyadan boyut olarak daha buyuk bi yerdi cunku bizde ufuk daha yakin onlarda ufuk daha uzakti yani cok uzaklarda goruyodum gunesi ve dunyanin yuvarlak oldugu cizgiyi Sonra ordan tam ayrilmaya basliyorum yukari dogru ucuyorum biraz sonra dikkatimi cekiyoki bunlar arabalariyla mesela diyelimki turkiyeden amerika kadar olan bi mesafeyi 2-3 saniyede gidiyolar Yani sonra dusunuyorum ya o zaman bunlar bi ulkede yasar baska ulkede adam ise gidiyodur calisiyodur ne bicim bi hayat bu ya mesafe diye bisey kalmamis burda diyorum Orda bitiyo ruya Bence bu gordugum gezegen kesinlikle onlarin gezegeniydi inanilmaz gercekci bi ruyaydi Bide soylemeyi unuttugum bunlarin evleri boyle fabrika gibi uzuuun uzun metal evler yani disardan ev gibi de durmuyo hatta

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com