Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anlariz, birseyin, nasibimizde, nasil, olmadigini, olup

Birseyin Nasibimizde Olup Olmadigini Nasil Anlariz.?

Eski 07-17-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Birseyin Nasibimizde Olup Olmadigini Nasil Anlariz.?

Butun arkadaslarima iyi geceler diliyorum,benim sorum su yonde olacak

Benim 3 seneden beri bir istegim dilegim var Rabbim kabul ederse,ben 3 senedir cok devamli olmasada surekli dua edip bu siteden buldugum ve kulakdan duydugum uygulamalari elimden geldigince uygulamaya calisiyorum,kendimce bazi ilerlemeler kaydettim ama bunlari neye yormaliyim bilmiyorumgonlum olacagini dusunmekten yana ama birde isin diger boyutu var oda su ki ya hep boyle kalacaksa,ya olmayacaksa

dun tesaduf eseri bir hocayla gorustum telefonda,ona dilegimden bahsettim cok istedigimden hayirlisiyla istedigimden falan,oda bakti ve dediki ben nasibinde oyle birsey gormuyorum dedivazgec dedisonra ben aradigim icin cok pisman oldum allaha sigindim tekrar namaz kildim dua ettim af ediledim,boyle birsey mumkunmudur ?biri bir baskasinin nasibinde olup olmayani gorebilirmi,?diger yandan ben istegim dogrultusunda cok dua ediyorum ve ettiriyorum,belki ilerleme sayilacak cok seyim var ama sekil yonunden yok,bunu neye yormaliyim bilemedim,ben ne yapmaliyim

ben rabbimden gelen isaretleri farkli yorumluyor olabilirim,yasadigim guzels eylerin devami olmayabilir daha iyiye gitmeyeceginin hep burda boyle kalacagininda gostergesi olabilir, ben bunu nasil ve ne sekilde dgerlendirmeliyim,bana yardimci olan arkadaslardan allah simdiden razi olsun,lutfen bildiklerinizi benimle paylasin

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com