Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
arkadaşlar, edebilirseniz, sevinirim, yardım

Arkadaşlar Bana Yardım Edebilirseniz Sevinirim...

Eski 07-17-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Arkadaşlar Bana Yardım Edebilirseniz Sevinirim...

Ben çocukluğumdan beri bir kızı seviyorum ve 7 yaşımdan beri dua ediyorum ve duam kabul oldu 2,5 yıldır birlikteyis Şuan da yaşım 22 Son 1,5 yılda ailevi problemlerim yüzünden onu çok üzdüm, kırdım, kısıtladım, ama onu kısıtlarken onunda beni kısıtlamasına izin verdim Ailevi sorunlarım yüzünden hiç birşeye tahammül edemez hale gelmiştim Dediğim gibi 1,5 yıl ben farklı ben oldum Ama geçmişimdede onu sevdim hiç bir zaman başka kızlarla işim olmadı Buna karşıyım da zaten bi insan bi kişiyi seviyosa ona ve sevgisine sadık olmak zorunda, hayatında o olmasa bile, çünkü birden bire hayatına girebilir Tıpkı yıllar sonra benim hayatıma girdiği gibi ama çok şükür geçmişimde ona olan sevgime saygısızlık yapmadım Her neyse 1,5 yıl önce ben namazıda bıraktım artık herşeyden sıkılıyordum Fakat şu son 2 ayda onuda sıktığımın farkına vardım ve üstüne gitmedim mesaj çekmedim fazla sıkılmasın diye, ama 20 gün önce ayrılalım dedi hiç birşey anlamadım, hayatım karardı yıkıldım O ayrılalım demeden 1 hafta önce aramız çok iyidi bayramdan sonra buluşucaktık, onu üzücek bişiy yapmamıştım, telefonda bana ayrılalım dedi, bende o gün çok mutluydum ona güzel şeyler zöyliycektim ama hiç beklemediğim bişiyle karşılaştım O gün namaza başladım Fakat sizinle bu durumu paylaşma gereksinimi duydum Bana bunun geri dönüşü olmıycak allahın izniyle, ben seni unuttum sende beni unut senin için dua edicem dedi Bende ne yaptım sana dedim 1,5 seneden bahsetti Tamam kabul ediyorum suç bende Ama ona hiç yalan atmadım oda bunu biliyo Güvenini sarsmadım Tek sorunum son 1,5 yılda aşırı sinirlenmem 2,5 sene ya bunun üstüne bide 15 yıldır sevdiğim insan Arkadaşlar bunu kazanmak için bi dua varmı yada ne biliyim ne yapmam gerekir Hayatım karanlığa büründü odamdan dışarı çıkmıyorum Hep namaz kılıyorum Ama bana sizde bi fikir verin ağlamaktan helak olucam çok zayıfladım Lütfen
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com