Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gsarayı, görüyorum, ligde

G.Saray'ı 2. Ligde Görüyorum...

Eski 08-03-2007   #1
[YaSiN]

G.Saray'ı 2. Ligde Görüyorum...

Her meslekte zaman zaman inişler - çıkışlar olur Başarılı bir grafik yakaladığınızda hep konuşulan olursunuz, hep ilgi görürsünüz, ama gözden düştüğünüzde ne arayanınız ne soranınız vardır Meslektaşımız Fatih Altaylı'yı buna en somut örnek olarak gösterebiliriz Altaylı sayılı gazeteciler arasındadır Ancak TMSF'nin Sabah gazetesine el koymasından sonra Altaylı şimdi yazılarına ara vermiştir Cumhuriyet Gazetesi muhabirlerinden Nevzat Dindar'ın, Fatih Altaylı ile yaptığı röportajı sizlere aktarıyoruz: "Altaylı, gazeteciliği kadar GSaray Kulübü'ndeki aktif yönüyle de tanınan bir simadır Bir dönem 2 başkanlık görevi dahi yapmıştır Önümüzdeki yıl Galatasaray'da seçim var ama Fatih Altaylı şimdiki yönetime sert muhalefet yapmaya başlamış bile Cumhuriyet Spor'un en güçlü döneminde o da vardı, başarılarda pay sahibiydi Yücelman'lı, Hilmi'li ,Arif'li, Gürcan'lı, Vedat'lı, Halil'li dönemde gece gündüz herşeye ortak oldu İyi bir paylaşımcıydı, bugün onun bulunduğu yerde olanlar hep büyüklük kompleksine girmişlerdir Ama o hiç bir zaman böyle birşeye girmedi Özünü kaybetmedi , neyse oydu Yıllar geçti, Altaylı Cumhuriyetin yeni binasına geldi, dostlarıyla kucaklaştı, spor servisinde duygusal anlar yaşadı, geçmişte yaşadıkları gözlerinin önüne geldi, saatler süren sohbet Tabii ki sohbetin konusu Galatasaray ağırlıklıydı Biz sorduk o yanıtladı
GSaray'ın içinde biri olarak şu anki tabloyu nasıl değerlendiriyorsunuz?
FATİH ALTAYLI:
GSaray'ın içinde yaklaşık 30 yılım Bu 30 yılın tamamında yönetimlerle yakın olduk Dostlarımız yönetimlerde oldu 16-17 yaşınden beri bir şekilde yönetimlere yakın oldum Ali Uras, Ali Tanrıyar, Alp Yalman, Faruk Süren, Özhan Canaydın dönemlerinde yönetimlerin neler yapıp yapmadığını izledim Bütün bu dönemleri peş peşe koyduğumuz zaman Özhan Canaydın yönetimi kadar başarısızını görmedim
Mehmet Cansun döneminde 2 başkandınız Bıraktığınız GSaray'la bugünkü arasında ne gibi farklar var?
FA:
Bütün enkaz edebiyatına karşın iyi bir miras devralmışlardı Marka değeri olarak üst seviyede bir GSaray aldılar Borçsuz, harçsız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com