Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
slm

Slm

Eski 07-14-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Slm

herkese selam gerçekten arkadaşlar çok tşk ederim böyle bi site için öncelikle

mastürbasyonun zararları çok hemde çok çok bundan insan sakındığı kadar sakınsın bende arkadaşlar sayesinde tanıştım bu pislik huya ama keşke hiç tanımasaydım sigara içiyodum sigarayı bıraktım 2 yıl oldu ama malesef bu lanet şeyi bırakamadım ama inşallah bırakacam ve hem dünya hayatımı hem ahiret hayatımı mahfetmiyecem insanda gerçekten moral kalmıyo insan doyumsuz oluyo hep değişik flim izliyom tabi 3 yıla yakındır işimede önem vermiyom hep bu mastürbasyonun yüzünden en son eklem yerlerim tamammen baştan sona kadar ağrılar var ALLAH yardımcım olsun tabii ama ALLAH'tan şifa dliyom gerçekten başta dediğim gibi hiç yapmamak en iyisi hemde rüyada boşalmak daha iyi haramdan uzak durmak gerek gerçekten insan kendi kendine zina ediyo haram yani hem ruhsal çöküntü oluyo insanda ben bırakacam sizinde bırakmanızı tavsiye ediyom ALLAH her zaman iyi insandan razı olsun bilgi paylaştıkça güzeldir çok tşk ederim site sahiplerine ve okuyan herkese

Alıntı Yaparak Cevapla

Slm

Eski 07-14-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Slm

Öncelikle Sitemize Hos geldiniz

Allah (cc) buyuruyor:
"Onlar ki namus ve iffetlerini (haramdan ve şüpheden) korurlar Ancak eşlerine ve sahip oldukları cariyelerine karşı (cinsel arzu duyarlar da) bu yüzden kınanmazlar Artık kimler bu meşru sınırı geçerse, işte onlar haddi aşanlardır" (Kur'an-ı Kerim, Mü'minun: 6-7)

Bu ayetin genel mana ve hükmüne giren şudur: "Artık kim bu meşru sınırı aşar veya geçerse, işte onlar haddi aşanlardır"

O halde evlilik yolundan başka bir yolda şehveti boşaltmak, zina, livata, el ile mastürbasyon gibi, ölçüsüzlük ve aşırılık haddi aşmak demektir

Masturbasyonun Zararları
*Erken boşalmaya yol açabilir
*Kişinin sosyal yaşantısını veya normal seksüel ilişkilerini bozabilir
*Kişinin partnerine olan arzusunu olumsuz etkileyebilir
*Kişi masturbasyon sonrası suçluluk ve utanç duygusuna kapılabilir
*Mastürbasyon çok aşırı yapıldığında genital bölgenin cildinde tahriş oluşmasına neden olabilir
*Yorgunluk ve uykuya eğilim yapar

Herseyin bir SINIRI oldugu gibi bununda bir SINIRI var o yüzden dikkat edilirse hem saglimiz icin hemde ileride dogabilecek cinsel sorunlarimiz icin Cok önemlidir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com