Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
acayip, gördüm, rüya, yorumlayabilir

Acayip Bi Rüya Gördüm Bana Birisi Bunu Yorumlayabilir Mi?_:(

Eski 07-14-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

geçen gün yattımkendimden geçtim ve uyumaya başladım
rüyamda:
ben kardeşim annem ve babam babanemin evindeyizat arabasına biniyoruztarlaya gitcezhava kararmaya başladıyağmur da yavaş yavaş geliyoduaraba nası olduysa değişti ve tahtaların üstünde demirler oluştusonra bişeler oldu ve rüyamda bayıldımuyanınca köydekiler başımdaydıbana olayı anlattılarailemin hepsinin öldüğünü bana söylediklerben kendimi tutamadım ağlamaya başladımsonra köydeki birisi beni yanına aldı yola çıktık yürüdük 3-4km lik yolu bi kaç saniyede bitirdikve arabayı gördümat yoktu bağlı değildibaktım sağlam çizik bile yokbu kaza yapmamış nasıl olurda kaza oldu dedimadam bişe demeden yanımdan uzaklaştıileri gittim bi köprü vardıyakınına gittim ve annem kardeşim babam ve babanem orda çimenleri üstünde oturuyolardısarıldım saatlerce ağladımsonra bana sordular noldu neden yanımıza gelmedin diyekafamı kaldırdımve uyandım sabah olmuştu5-10dk ağladımbana birisi bu rüyayı yorumlayabilir mi acaba?_bakıorum kitaplara sitelere yok bulamıorum bulduğum ip uçları ise birbirini tutmuyo

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-14-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

at murattır ailecek o arabaya binmeniz demek ailcek istediğiniz bi şey var demektrbi süre evinzde bereket olcak az ama iyiailenin ömrü uzamış demek ya da ailede hasta varsa durumu iyileşebilirbi olaya sevineceksn bi adam sana yardımcı olcak bu konuda
bi yola gideceksnbak 2 ihtimal varya sen bi yola gitmek istiyosn ailen istemiyo bi adam sana yardımcı olcak
ya da senn bi işin-okulun ya da bi dileğin için ailen bi adamdan yardım isteyecekama az da olsa evinize bi bereket girecek

ben bu kadar yorumlayabildm

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-14-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

zerdeçal Nickli Üyeden Alıntı

at murattır ailecek o arabaya binmeniz demek ailcek istediğiniz bi şey var demektrbi süre evinzde bereket olcak az ama iyiailenin ömrü uzamış demek ya da ailede hasta varsa durumu iyileşebilirbi olaya sevineceksn bi adam sana yardımcı olcak bu konuda
bi yola gideceksnbak 2 ihtimal varya sen bi yola gitmek istiyosn ailen istemiyo bi adam sana yardımcı olcak
ya da senn bi işin-okulun ya da bi dileğin için ailen bi adamdan yardım isteyecekama az da olsa evinize bi bereket girecek

ben bu kadar yorumlayabildm

saol da at murat ne demek hiç bişe anlamadım

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com