Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sensiz, sevda, yaşanan

Sensiz Yaşanan Sevda

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sensiz Yaşanan Sevda

SENSIZ YASANAN SEVDA

Gece, isil isildi gökyüzü Önce her yildiza senin adini verdim, yetmedi Hiç biri senin gözlerin gibi degildi Ben yalniz senin gözlerini yildiz bildim Herkes altinda sarhos olacagi yildizi ararken, ben senin gözlerinde bitirdim içki kadehlerini Her sey siyah beyazken, ben mavi bir düste gizlendim Konuk oldum uykularina, gördügün her rüyanin içindeydim
Gördügün denizmiydi ben o denizin martisiydimBir ormanda mi yürüyordun, en ulu agaciydim Sen bir dagin tepesinde görürken kendini , ben doruklarinda beyazligiydim Sonsuz hasret atesiydim ben her gece kapinda yanan Sen bile söndüremezsin beni Çünkü hasretin sen varken bile dinmeyenindendi Kolaydi sevmeler ben imkansizi seçdim Ne kadar yakinsam o kadar uzaktin bana Elimi uzatsam tutabilirdim ama bir o kadarda ulasilmazdin Kaçanlardan degildim ben, kaçmadim

Ne zaman vazgeçmeye kalksam yüregim o kocaman haliyle dikildi karsima Ben yüregimin sesini dinledim Ve yüregim aslinda sendin Her sözcügü denedim aslinda seni anlatmak için Her sözcügün üzerinde durup bin kere düsündüm Ya onlar anlatamadi seni ya sen onlara yetmedin Sözcükler yetmedi ya, renklere sarildim bende Bir tek mavi anlatti seni Maviye yakisan yalniz sendin Ne kendimi sakladim ne de sözlerimi Duygularim içtendi Seni kendimi sever gibi sevdim Tutkuyla bagliydim sana ama sevdam senin tutsagin degildi Ben özgürlügüme düskündüm ve özgürlügümde sendin

Dinle ey yar, sana bagimli olmadan büyüttüm ben bu sevdayi içimde Sen olsanda büyümeye devam edecek olmasanda Sevmisim bir kere seni kurtulusun yok sevgimden Seni özlemeyi en çok ben bilirim Hiç yakinmadim seni özlemekten Üsteklik kavusamama ihtimali islenmemis soguk bir tas gibi önümde dikilip dururken Sana dokunamamak yüregimi böyle acitirken Bil ki ben yüregimi kanatan bu aciya inat dokunmadan tenine saatlerçe sevisebilirim seninle

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com