Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
megazeka, oobermind

Megazeka - Oobermind

Eski 06-28-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Megazeka - Oobermind

Oobermind - Oobermind 2010 - Oobermind Filmi - Oobermind Film Konusu - Oobermind Vizyon Tarihi - Oobermind Filmi Hakkında

Oobermind 2010

Gösterim Tarihi: 05 Kasım 2010

Oyuncular: Brad Pitt,Ben Stiller,Robert Downey Jr

Jonah Hill,Tina Fey

Yönetmen: Tom McGrath

Senaryo: Brent Simons, Alan J Schoolcraft

Yapımcı: Ben Stiller, Stuart Cornfeld, Denise Nolan Cascino, Lara Breay

Tür: Aile, Animasyon, Komedi

Yapım: 2010 ~ ABD

Kötü adam Oobermind en büyük rakibi Metro Man'i yendiğinde tüm dünya ayaklarının altında olacaktı Ancak aksine, Oobermind tamamen umutsuzluğa kapıldı Onun için rakibin olmadığı bir hayatın amacı olmayan bir hayat olduğu ortaya çıktı O da yeni bir süper kahraman rakip yarattı kendine Ne var ki yeni kahraman da kötü adam olmak istemekteydi Kimden yardım isteyeceğiz? Bu tehlikeye karşı koyacak güç kimde var? Masumları kim koruyacak? Oobermind! Evet, ta kendisi

http://wwwmain-boardeu/videolar/45-fragmanihtml

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com