Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
değişti, stadyumu, trtnin

TRT'nin Stadyum'u Yine Değişti!

Eski 01-13-2011   #1
Şengül Şirin

TRT'nin Stadyum'u Yine Değişti!

5 yıldır TRT'nin deneyimli spikerleri Erdoğan Arıkan ve Kerem Öncel'in sunumuyla karşımıza gelen Stadyum programı, sezon ortasında büyük değişikliğe uğradı Bir prodüksiyon şirketi ile yapılan anlaşma gereğince, TRT'nin lokomotif programı Stadyum, dış yapım olarak sezonun ikinci yarısına başlayacak

Milliyet TV eleştirmeni Sina Koloğlu, konuyu bu günkü köşesinden şöyle duyurdu:
‘Stadyum’ dış yapım oluyor TRT böyle bir karar vermiş Dış yapımcı arkadaşlar da Ersin Düzen’i getirmişler ‘Staydum’un başına Hakan Şükür kalıyor (Tersi olsa şaşardım!) Sergen Yalçın’ı da TRT’ye getiren ‘dış yapımcı’! Metin Tekin’in durumu belli değilmiş ‘Dış yapımcı’ Erdoğan Arıkan’ı istememiş Anlaşılan ‘Stadyum’un TRT ile bir ilgisi kalmadı Bir tane programları vardı Onun da bütün olayı maç özetlerini vermesi ve Erdoğan Arıkan’dı Yapılan sadece badana ve boya Doğrusu, gelen yorumcuların yorumlarını hiç izlemedim Ya da önem vermedim Sadece özet görüntülere baktım Bir de Erdoğan Arıkan’ın sunuşlarına Sergen Yalçın bakışı, duruşu ile ‘cin fikirli ama inandırıcı olmayan’ bir profil çizdi her daim
Okay Karacan bir ara geldi ‘Stadyum’a Şimdi Ersin Düzen
Bazı programlar, bazı isimlerle özdeşleşir Ersin Düzen de şanssız bu anlamda Ama ‘Stadyum’ yine Digitürk’ü olmayanların geniş maç özetlerini izleyeceği bir program olmaya devam edecek Sadece o kadar!

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com