Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Firmalar & İşletmeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşçilik, eğitimi, profesyonel

PROFESYONEL AŞÇILIK EĞİTİMİ

Eski 05-10-2018   #1
kombici

PROFESYONEL AŞÇILIK EĞİTİMİ

Yemek yapmak için ihtiyaç duyulan malzemelerin yanında mutfak kuralları ile gıda üzerine dikkat edilmesi gereken püf noktalarını harmanlayarak ruhunuzun mutfak rengini yansıtabileceğiniz, lezzetli ve eğlenceli programdır Temel mutfak ekipmanları, et ürünleri/sebze haşlama ve pişirme teknikleri ile bıçak kullanma tekniklerini öğrenerek Profesyonel Aşçılık eğitiminde tercih etmiş olduğunuz program sınıfına göre kayıt yaptırabilirsiniz Kayla Mutfak Sanatları Temel Aşçılık Eğitimi, alanında uzman şefler tarafından hazırlanan teorik ve pratik uygulamalardan oluşmaktadır

Profesyonel Aşçılık eğitim programımız 8 ay sürmektedir İlk 4 ay boyunca Kayla Mutfak Sanatları Akademisi’nde 8 kişilik sınıflarda uygulamalı eğitimler verilmektedir Eğitimin ikinci 4 aylık programında ise Profesyonel Aşçılık öğrencilerimiz beş yıldızlı oteller, restoranlar ve seçkin markaların mutfakların da staj eğitimlerini yani pratik eğitimlerini gerçekleştirirler

Pasta yapımı ve modelleme, süsleme tekniklerinin yanı sıra kurabiyenin fındıklı fıstıklısından, kremalı karamelli tüm tariflere, mutfağın mihenk taşı olan ekmekten böreklere kadar bütün lezzetleri profesyonel eğitimini bu kurda almış olacaksınız

Profesyonel Pastacılık eğitim programımız 8 ay sürmektedir İlk 4 ay boyunca Kayla Mutfak Sanatları Akademisi’nde 8 kişilik sınıflarda uygulamalı eğitimler verilmektedir Eğitimin ikinci 4 aylık programında ise Profesyonel Pastacılık öğrencilerimiz beş yıldızlı oteller, restoranlar ve seçkin markaların mutfakların da staj eğitimlerini yani pratik eğitimlerini gerçekleştirirler

İetişim Bilgileri

Tel : 0212 243 01 97 -0543 348 08 02

E-mail :bilgi@kaylamutfaksanatlaricom

WEB : http://wwwkaylamutfaksanatlaricom

Adres : Atıf Yılmaz Cd No:17/A Kat:2 Beyoğlu-İSTANBUL

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com