Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Firmalar & İşletmeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgisayar, istanbul, servisi

Istanbul Bilgisayar Servisi

Eski 02-10-2018   #1
nomerci

Istanbul Bilgisayar Servisi

Bilgisayarınızda oluşan donanım ile ilgili (Ana kart, ekran kartı, monitör, diskin bozulması gibi), yazılım ile ilgili (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması gibi) ya da network ile ilgili (Bağlantı Problemi, İnternet Problemi, Yazıcı Paylaşım Problemi, Dosya Paylaşım Problemi gibi) sorunların profesyonel teknik personelimiz tarafından yerinizde giderilmesi işlemidir
istanbul bilgisayar teknik servisi
Servisimiz tüm markalı ya da markasız ürünlerin, yazılımların sorunları hakkında çözümler üretebilecek yeteneğe sahiptir Bilgisayar tamiri için bir yerlere gitmek zorunda değilsiniz
bilgisayar servisi
Bilgisayar servisi talep edilmesi durumunda saat 15:00'a kadar yapılan talepler aynı iş günü içerisinde, 15:00'dan sonra yapılan bilgisayar servisi talepleri ertesi iş günü karşılanmaktadır

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com