Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Firmalar & İşletmeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
alan, esenler, eşya, ikinci, yerler

Esenler İkinci El Eşya Alan Yerler

Eski 01-29-2018   #1
yaprak2

İnsanlar belli bir süre aynı ev ortamında yaşadığında sıkılır ve değişiklik yapma ihtiyacı duyar Böyle zamanlarda kişiler eski eşyalarını satarak yeni eşyaları için nakit sağlamak ister Bu gibi durumlarda olan kişiler ile Esenler ikinci el eşya alan yerler olarak iletişime geçiyoruz Müşterilerimiz bize başvurduktan sonra hemen eşyaların bulunduğu ortama kendi aracımız ve taşıma ekibimiz ile eşyaları bulunduğu ortamdan arabamıza yüklüyor ve eşyaların değerlerini alacağınız bir satış gerçekleştiriyoruz Böylece insanlar eşyalarını kolaylıkla satabiliyor ve eşyaları taşıma derdinden de kurtuluyor Bunun yanı sıra isteyen müşterilerimiz ile eşya takası da yapıyoruz

Hangi Tür Eşyalar Alınıyor?

Esenler semtinde aktif olarak bulunan firmamızda Esenler ikinci el eşya alım ve satım işlemi yapıyoruz Ürün kategorimiz arasında mutfak eşyaları, beyaz eşyalar, ev mobilya takımları, banyo takımları ve ofis malzemeleri bulunmaktadır Esenler ikinci el eşya alanlar olarak müşterilerimizin tercihlerine göre satmak istedikleri ürünün karşılığında onlara sıfıra yakın ürünleri sunuyor veya eşyalarını değerinde bir fiyata satın alıyoruz Üstelik aldığımız ürünlerin sökme işlemlerini uzman ekiplerimiz ile yaparken sattığımız ürünlerinde taşıma ve montaj işlemini gerçekleştiriyoruz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com