Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Kitap Özetleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
iiiiii, knaak, richard, serisi, warcraft

Warcraft Serisi İ-İi-İii / Richard A. Knaak

Eski 11-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Warcraft Serisi İ-İi-İii / Richard A. Knaak

Ejderhanın Günü(Warcraft 1 - Richard A KNAAK)

Yayınevi : Artemis Yayınları
Yazarı : Richard A KNAAK

Dalaran büyücülerin dışladığı genç büyücü Rhonin eski mevkiine dönme fırsatını arıyordu Kendisini destekleyen gizemli bir büyücü sayesinde bu fırsatı buldu Bunun için, orkların elindeki, tehlikeli Khaz Modan diyarına bir yolculuk yapması gerekmekteydiRhonin ve yol arkadaşı, korucu Vereesa asla tahin edemeyecekleri müthiş bir maceranın içine sürükleniyorlardıAzeroth dünyasının kadim güçleri son bir savaş için karşı karşıya gelirken genç büyücü Rhonin bu savaşın kilit noktası olacaktı… Ejderhanın Günü başlayacaktı…Kılıçlar, büyü ve ejderhalarla ilgili bu hikaye Blizzard Entertainmentın en çok satan, ödüllü bilgisayar oyunu Warcraftdan ilham alınarak yaratılmıştır

Büyük Şef
(Warcraft - Lord Of The Clans)

Yayınevi : Artemis Yayınları
Yazarı : Christie GOLDEN

Sislerle kaplı geçmişinde, Azeroth dünyası harika yaratıkla dolu bir yerdi Gizemli elfler ve güçlü cüceler, insan kabilelerinin arasında barış ve uyum içinde yaşardı… Ta ki Ateş Lejyonu adıyla bilenen iblis ordusu dünyanın huzurunu bozana kadar Şimdi orklar, ejderhalar, goblinler ve troller, dağılmış, mücadele içindeki krallıklar için üstünlük mücadelesine girişmişti…Köle Gladyatör Şaman Savaş Şefi Thrall adıyla bilinen esrarengiz ork bu unvanların hepsini almıştı Bebelikten itibaren kendisini kusursuz bir kukla haline getirmek isteyen zalim insan efendileri tarafından büyütülen Thrall, yeni anlamaya başladığı bir kaderin peşinden gidecek, halkının kadim geleneklerini öğrenecekti

Son Bekçi (War Craft 3 - Jeff Grubb)

Medivh, güç ve deliliğin birleştiği Azeroth dünyasının en çok korkulan büyücüsüydü Büyücüler meclisi Kirin Tor, Khangarı Medivhin çırağı olması için Karazhana gönderdi Genç Khandgar burada bu yüce büyücünün taşıdığı sırrı öğrenecek, zamanın ötesinde olanları öğrenme gücünü edinerek en korkunç kabuslarında bile göremeyeceği gerçeklerle yüzleşecekti
Tirisfal Bekçileri kimdi? Dünyayı hangi dehşetli güçlere karşı koruyorlardı? Ateş Lejyonu adıyla bilinen iblis güruhu gerçekten yok edilmiş miydi, yoksa Azeroth dünyasına dehşet salmak için pusuda mı bekliyorlardı?
Bütün gizemler ortaya çıkacak ve dünyanın kaderi sonsuza dek değişecekti…
Büyü, savaş ve kahramanlıkla ilgili bu hikaye Blizzard Entertainmentın en çok satan, ödüllü bilgisayar oyunu WARCRAFTtan ilham alınarak yaratılmıştır

ALINTIDIR

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com