Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Güzel Evim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
desenli, lake, mobilyalar

Desenli Lake Mobilyalar

Eski 10-29-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Desenli Lake Mobilyalar

Desenli Lake Mobilyalar

Lake Mobilyalar evlerinizde farklı bir hava katacak Desenli Lake Mobilyalar her evde bulunması gerekenlerin içine girmiş durumdaSon dönemlerde mobilyalarda desenler, dizayn ve parlaklık ön plana çıkmaya başladı Özellikle plazma ve lcd televizyonlarda piona kasaların evlere getirdiği bu farklı hava, mobilya üreticilerini harekete geçirmiş durumda Lake mobilyalar üzerinde desenler salonunuzda çok hoş bir görüntü oluşturucakDekorasyon en sevdiğim şeylerden biri Bu aralar o kadar çok dekorasyon dergisi karıştırdım ki Beyaz favori renk…çok şık duruyorözellikle de parlak beyaz lake mobilyalar eskiden beri hep ahşap koyu renkler alırız Ama artık beyaz moda…çok daha ferah ve şık duruyor istediğiniz renklerle süslemeler yapıp beyazı çok şık hale getirebiliyorsunuz…özellikle kırmızıyı çok yakıştırıyorum…sizlere beğendiğim birkaç resim koyuyorum…Parkelerde çok değişik renkler çıkmış Özellikle eskitilmiş meşe, açık gri tonları hoşuma gidiyor Duvar kağıtları almış başını gitmiş Yaptırmayı düşünmediğim halde duvar kağıtçıya gidince her yeri yaptırmak istedim Görünce çok hoşunuza gidip dayanamama durumu ortaya çıkabilir…özellikle çocuk odaları, genç odalarında süperrr desen ve modeller var…ayrıca duvar stickerlarıda moda Duvarlarınız düzse desenli stickerla hareket kazandırabilirsiniz…

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com