Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kırtasiye, yardımı, zaman, ödenecek, öğretmenlere

Öğretmenlere 2011-2012 Kırtasiye Yardımı Ne Zaman Ödenecek

Eski 09-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Öğretmenlere 2011-2012 Kırtasiye Yardımı Ne Zaman Ödenecek Öğretmenlere kırtasiye yardımı ne kadar
Kırtasiye yardımı 2011-2012

Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, eğitim öğretim hizmetleri sınıfına dahil öğretmen unvanlı kadrolarda görevli olup, fiilen öğretmenlik yapanlara 570 TL ''öğretim yılına hazırlık ödeneği''nin 19 Eylül Pazartesi gününden itibaren ödeneceğini açıkladı

Bakan Dinçer, ''Öğretim Yılına Hazırlık Ödeneği'' konulu yayımladığı genelgede, 6091 sayılı 2011 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanununa ekli ''K'' cetvelinde ''657 sayılı Kanunun ek 32 maddesi uyarınca verileceK öğretim yılına hazırlık ödeneği Bakanlar Kurulu kararı aranmaksızın 570 TL olarak ödenir Bu ödeme öğretim yılının başladığı aydan sonra ve birinci dönem ders yılının sonundan önce göreve başlayanlara yüzde 75'i, birinci dönem ders yılından sonra ve ikinci dönem ders yılının sona ermesinden önce göreve başlayanlara ise yüzde 50'si oranında yapılır'' hükmünün 1 Ocak 2011 tarihinden geçerli olmak üzere yürürlüğe girdiğini anımsattı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com