Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kırtasiye & Ofis

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
akülü, cihazı, elektrikli or şarjlı, kendinden, kontrol, mobil, para, segma, sniper

Segma Sniper Elektrikli/şarjlı Mobil Kendinden Akülü Para Kontrol Cihazı (tl,€,$,£)

Eski 09-08-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Segma Sniper Elektrikli/şarjlı Mobil Kendinden Akülü Para Kontrol Cihazı (tl,€,$,£)

[*]SNIPER banknotu ülke cinsinden ve para cinsinden otomatik tanıyan 2009 Eylül ayı itibarıyla tüm
para cinsleri yüklü ,usb stick ile sürekli güncelleme imkanı olan son teknoloji modeldir Türkiye
Lirası için özel üretilmiştir
Çoklu banknot dedektörleri bulunan modelimiz POS makinası boyutlarında hızlı,kolay
kullanımlı,hem elektrikli hem mobil kullanım için kendinden akülüdür
Ürünün en önemli özelliği banknotun her konumda,her pozisyonda kontrol edilebilmesidir
İsteğe bağlı olarak sayılan paraların seri nolarıda print edilebilir(Özellikle bankaya
gönderilen paraların sonrası ihtilafı olmaması için)
Kontrol edilen paraların ülke cinsine göre toplam kaç lira sayıldığını ve hangi para
cinsinden kaç adet olduğunu belirtir

Örneğin: -550 lira saydığında ekranda;
50 Lira x 8 adet=400
20 Lira x 4 adet= 80
10 Lira x 1 adet= 10
5 Lira x 2 adet= 10
Toplam = 500 TL saydım kontrol ettim gibi dökümünü verir
Yüksek Güvenlik ve karışık denetimli sayım
Yüksek Hız: Para Kontrol Hızı 05 saniyeden daha az bir süre
Kontrol edilen paraların seri nolarını print edebilme (Opsiyonel)
Her yönde ve her yüzde banknotu okuyabilme özelliği (Eski modellerde tek yüz tarafı konulma
zorunluluğu sağ köşeye düzgün ve sıfır vaziyette konulma zorunluluğu vardı)
İster Önden arka hazneye sayım kontrol yada önden verip tekrar önden geri alma imkanı1,05 kg 220 x 140 x 90 mm ölçülerindedir

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Makine Kullanım Tipi : Para Kontrol Cihazı
  • Diğer:
  • Garanti Süresi (Ay) : 24
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com