Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Romantik Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşk, gerek, olsa

Aşk Bu Olsa Gerek

Eski 06-27-2008   #1
hayatyolu
icon111

Aşk Bu Olsa Gerek

okulum bıtmıstı öss sınavına hazırlanmadıgım ve özel okula gıderım düşüncesıyle öss sınavında barajı bıle gecememıstım sonra yedı tepe iç mimarlık sınavına girmiş çizimim iyi olmamasına ragmen kazanmıştım bi şekılde ıstanbulda fem dersanelerının %100kazandırdıgını duydum ve oraya gıtmek ıstedım babama cok yalvararak fem dershanesıne yazıldım sonra bu yazıldıgım dershane karma normalde karma olmuyo ama bu karma bı dershane ısmını vermım sımdı bırde onun yurduna yazıldım konuya gırmek ıstıyorum dershanedekı kzlara bakıor ıste onumu ayarlasam bunumu ayarlasm fln filan derken bı gun öyle arasında okuldan tam cıkarken bı kız gordum ve ıste o an beynıme kanın gıtmedı o an ona aşık oldum sonra onu goremez oldum dershanede aradan 1 hafta gectı sormadıgım kımse kalmadı dershanede neyse bızım arkadaşlardan ogrendım ısmı meryemmmiş tm sınıfından ogunden sonra her tenefuste o sınıfa cıkar ona bakar onunla konusmaya calışırdım bizim kapılarımız camlıdır ıcerısı gorunur fakat içerden dışarısı gorunmez sırf onu gorebılmek için dersten kaçıp onu izlerdim ben normalde uskudarda kalıorum dershane çıkışı param oldugu zamanlarda onun bındgı otöbüse biner onunla bırlıkte kadıkoyden kartala gıderdım yanında oturur onu ızlerdımve gunler gecmiş gun gectıkce ben ona aşık olmustum yatakhanedekı arkadaşlarımı bıle usandırmıstım meryem meryem dıe dıearkadaşlarımla haber gonderdım teklif ettım ama işte ne benı tanıdı nede taklifimi kabul etti daha sonra beni her gördügünde yüzü kızarıyordu ve en son öss sınavıa son 1 hafta kala dershane bıttı ve artık onu goremeyecegımı bılıordumve son kez o kadıkoy kartal otöbüsüne binerken yüzüne baktım ve aglayarak ordan ayrıldım

ve bende sehrıme donup sınava gırdım o yıkılmış hıç bişi düşünemiyor halde sınava gırdım ve kazanamadım 1 yıl daha sınava hazırlandım ve yıne ders dogru durust calışmamaktan kazanamamıstım aklımda ingiltere ldugundan dolayı barajı gecer ingiltereye gıderım dıe dusundum v kazanamadım ıngıltereye geldım dıl oluna tabı u arada da meryem yat meryem kalk lmuş ingilterenın ne kadar guzel kızı olsa dahı benım aklımdan gıtmedı ve gecen hafta face book a ısmını ve soyısmını yazdım ve gordum ben sole yazdim thıs's rafii recognise you oda kımsın sen kardes yazdı bende ona sen fem dershanesıne gıttınmı dedım oda evet de sen kimdin dedi

bende benı fazla tanımazsın pek sevdıgın de soylenemez ama ıste orda senı cok ama cok seven bırıydım senı cok sevdım belkı hayatta hıc ama hıc unutamayacak kadar bılıorum belkı senınle bı konusma belkı bır kelımemız bıle olmadı ama senın huyunu tatlı tatlı konuşunu bakışlarını hele hele o gülüşünü hiç bişey degişmem agır başlılıgını sevdım belkı benıle dalga gecıyo olabılırsın ne salak gozuyle bakıo olabılırsın gecelerı uyyamıodum yurtta kalıodum sabahlara kadar sabahlara kadar senı duşunuyodum ve hala da düşünyorum bılmıorum senı aklımdan cıkaramıyorum aradan belkı 2 sene geçtı ama sana olam sevgım ınan kı 1 sn ye gecmedı ve bu 2 sene ıcınde aramadıgım yer kalmadı ben bunları senın gözünü boyamak faln filan için soylemıyorum cok cıddıyım sana bunları tüm kalbimle yazıyorum ümreye gıttımde bıle senın için dua etmiştim ve yıne dua edıyorum hayyatta hep senı sevecek ve senı yanında taşıyabilecek insan bulmanı ıstıyorum allahtan sırf dershaneden cıktıgında son kez yuzunu görmek için minibuse binişini izlemek için trafıgı nasıl gectıgımı bılmezdım:) evet evet bılıorum hıssedıyorum ya pekı ders aralrında senın yuzunu o tatlı gülüşünü izlemek için dersten kaçardım yıne olsa yıne gelırımbelkı fotografımı bıle hatırlamıycaksın belkı hep sevmedıgın ınsan olarak kalıcam kalbınde ama untma ben senı sevıyorumsenı sevıyorum kelımesı cok zordur bırıne soylemek belkı yuzune soyleyecek kadar cesaretım olmamıstı ama sana ancak su satırlarımla soyluyorum'' SENİ COK AMA COK SEVİYORUM'' sana bu 2 seneyı satırlara sıgdıramambı sarkı vardır belkı bılırsın ''yuz yıllar gectı ustunden '' yıne sen ''yıne sen'' sana bu yazdıklarımı aglayarak yazıyorumbelki bir sevgilin vardır belkide nısanlın ama bır sıkıntın olursa belkı bı kardes olarak belkı bı arkadas her ne konu olursa olsun bana msj atabılırsın elımden gelenin fazlasını yaparım BENIM ADIM DERSHANEDEN HANI O ASIK OLAN KILOLU CIRKIN BIRI OLAN FACEBOOK TA FOTOGRAFIM VAR BAKARSAN BELKI HATIRKLARSIN BELKI O DEGILDE GULUM BEN SENI SEVDUGIMI DA DUNYLARA BILDIRDIMALLAHA EMANET OL yazdım oda bana

öncelikle seni hatırlayıyorum sonra nie komik olsunki söylediklerin, çok teşekkür ederim ve şunu söylemeliyimki sen gerçekten çok şanslı birisinçünkü birini sevmek,her ne olursa olsun birini sevmek güzel bişi:) kendine iyi bak umarım birgün çok mutlu olabileceğin biriyle karşılaşırsın:) dedı

sonra bende ona
ederım walla ne dıeceyımı bılemıorum bunu bılmenı ıstreım senı hıc ama hıc unutmuyacagım allaha emanet ol
9:39am Dec 31st

sana son bışıy soylemek ıstıyorum suan ıngılteredeyım turkıyeye gelırsem senı son bı kez grebılırmıyım? onun bana son soyledıı kelıme zannetmıyorum

Ήéя Кâяéѕi

گiуâнâ ฿σуâимιş ฿iя bυŁмâcâуιм

Çözмéуé ÇâŁιşтιкçâ Ĭçiмđé КâуЪσŁυяѕυи!!!
G!!ZZEEMM!!

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com