Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Yemek Tarifleri > Tatlı

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
milföyden, rulolar, tatlı

Milföyden Tatlı Rulolar

Eski 06-27-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Milföyden Tatlı Rulolar

milföy tatlısı - milföyden kolay tatlı tarifi - milföy tatlıları - çokokiremli milföy tatlısı

Milföyden tatlı rulolar yapımı çok kolay bir tarif Milföy hamuru gerçekten çok kullanışlı bir hamur kısa süre içinde böreğiniz tatlınız hazır hale geliyor Acil misafir geldi tatlı bişey lazım sür çokokremi bula fındığa cevize at fırına ,ye gitsin

Malzemeler

1 paket milföy hamuru

çokokrem( içine istedğiiz miktarda sürebilirsiniz)

Fındık, ceviz milföy hamurunun üzerine çokokremi sürdüm bolcana Sonra çokokremin üzerine fındık, ceviz serptim rulo yaptım Ortadan ikiye böldüm

Tekrar fındığa cevize buladım Fırın tepsisine yağlı kağıt koyup üstüne sıra sıra dizdim Fırında üzeri kızaran kadar pişirdim Siz isterseniz pudra şekeri üzerine serpebilirsiniz

Afiyet olsun

alıntıdır

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com