Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Firmalar & İşletmeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hobi, malzemeleri, sanat

Sanat Hobi Malzemeleri

Eski 01-16-2017   #1
kombici

Sanat Hobi Malzemeleri

Gerçektende güzel bir site tanıtmak istiyorum size arkadaşlar Hayatımız bir dönemei hekes gibi bizde bu tarz aktivitelere katılmışızdır
Evet belkide bu siteyi şu ana kadar hiç duymadınız ama şim di duyacaksınız

Herkez hayatının bir bölümü hobi ile uğraşmıştır sanırım
Bu işte ustalaşarak hobilerinizi sanata da dökmüş olabilirsiniz Hatta bu işlerden para bile kazanıyorsunuzdur sanırım

Ama benim bahsettiklerim sadece hobi sanat değil
bu sanatları öğrenebileceğiniz ve icra edebileceğiniz merkezlerin bir arada toplandığı yerdir

Yani kısacası hobi sanat malzemelerinden bahsediyorum
Türkiyede bu işi çok güzgün yapan bir internet sitesi var size onun linkine vermek istiyorum

Kendinize iyi bakın sanatla kalın Sanatsız kalan bir toplum hayttan kopmuş gibidir unutmayın :)

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com