Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sorutalasemii

Soru:"Talasemii"

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soru:"Talasemii"

Merhaba doktor bey,

Size daha önce de ayrıntılı olarak durumundan bahsetmiştimHemotolojı kliniğine gittimDoktor talasemi rahatsızlığı hakkında genel açıklamalarda bulundu(Sebze ağırlıklı beslenmek ve foblobin isimli vitamini kullanmak gibi)Ancak benim başta dahiliye gitmemdeki amaç bacaklarımda dinmeyen ağrılardıAğrılarım son 5 gündür son sınıra ulaşmış durumdaGece uyku uyuyamaz oldumZaten sürekli bir halsizliğim vardı ancak bu kadar şiddetli ağrımın olması beni endişelendiriyor(diz kapaklarımdan parmak uçlarıma kadar)Sizce bu durumda ne yapmalıyım?(Dahiliye gittiğimde beni hemotolojıye sevk etti)Bu konuda beni yeniden yönlendirir ve ağrılarım hakkında bilgilendirirseniz çok sevinirim
İlginize birkez daha teşekkürederim
DoçDr M Akif BUYUKBESE

0707 19:52:09

Yakinmalariniz noropatik bi agriyi dusunduruyor
Kimi hematolojik, yani kan hastaliklari da buna neden olabilir
Agrilariniza orada da (Hematoloji) bahsedin
Ancak sevkedimezseniz bile noroloji ziyareti yararli olacaktir
Minor talasemi de bu denli agrilar beklenen degil
Gecmis olsun
Sonuclardan haberdar edebilirsiniz
Iyi oldugunuz bilmek bizleri de sevindirir
Yazının Orjinali için Lütfen wwwsaglikdaniscom adresini ziyaret ediniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com