Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dostum, msn

Msn Dostum

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Msn Dostum

msn dostum ilk zamanlar sıradan bir ınsandı benım gözumde dıger lerınden hıc bır farkı yokru

ılk bastan laf sokumalar ukala ukala konusmalarla basladık soheptımıze

nerden bıle bılırdım kı sohpetımız ılerleyım odstluga kadar yukselecegını

cunku bılıyordum msn den ınternetten yalan atmak cok kolaydı ınternetten

dost olunmazdı bunu beynıme sokmustum ama dedım ya nerden bıle bılırdım

dostum olacagını yasının kucuk ama hayallerı umutları cok buyuktu

sankı dunyanın kötululklerınden pisliklerinden çok cekmıstı

yalanlarla dolu bır hayat gecırmıstı ama her seye ragmen hayattan kopmamıs hayattan her zaman

beklentileri olan hayatın acımazsızlıgına ragmen her zaman hayattın bır adım öndeydı

ona bakınca kendımı göruyordum cunku en azından aynı seylerı yasamıstık hemen hemen

benım gıbı kucucuk ama mutlu bır dunyası vardı benım gıbı

benım yasım ondan buyuk olmasına garmen bana hayata dair bır suru şeyler ögretiyordu

kaybolan umutlarımı gerı kazandırıyor kızlara olan kinimin nefretımın yerıne bana sevgı saygıyı ögretıyordu

her gecengun gözumde buyuyordu da lar kadar

guluyor benımde asık olan suratımıda gulduruyordu taktır edıyordum onu çünkü

çok zordur gulduren bır ınsanı guldurmek sankı kendımlen konusuyor kendımlen dertlesıyordum yanı sankı karsımdakı

baskası degılde kendımdı umudumu yıterımemeyı her seye ragmen hayatın yasamaya ve yasanmaya deger oldugunu

ögretıyordu bana hayatın acımasızlıklarından hayatın yalanlanlarından dolanlarından

sıryırıp ona atıyordum kendımı cunku bılıyorum kı hıc bır zaman benı yarı yolda bırakmayacak

her neyaparsam yapayım ner ne söylersem söyleyeyım benı bırakmayacak bırısı vardı

anlamsız sanal gelen ınternet alemını bana anlamlı hale getıren bırıs vardı artık

yanımda olmasada yuz yuze konusamasakta sankı yanımdaymıs gıbı yuz yuze konusuyorduk engel tanımıyorduk

sahtelıge yalana dolana yer yoktu bızım sohpetımızde sevgı saygı dogru durustluk vardı konusmlarımızda benım olan bu sevgım aşktanda

dostluktanda öte bır sevgıydı cunku bır bırımıze güvenıyorduk hemde sonsuz bır duygu

dedıgım gıbı her gecen gın bana bırazda hayatın yalanlarını ögretıyor bana bırazdaha hayatla mucadele etmek cın gucu verııyordu

artık bagımlılık yapmıstı bana o msn ye gırmeyınce cıldırı gıbı oluyor bazende nefes bıle alamıyordum

yollarını gözluyordum ne zaman gırecek dıye bazı gunler gıremedıgınde msn ye aklıma kötu seyler gelıyor acaba ne oldu basına kötu bırseymı geldı dıye

kendımı yıyordum ama her defasında benı sasırtıyor tam ummadıgım anda karsıma cıkıyor kaybolan umutlarımı

gerı kazandırıyordu bana sankı dunya onun sayesınde dönuyor sankı msn ye gırmeyınce saatler duruyordu kurkuyorum ona olan bu iyi niyetım

baska bır duyguya dönusmesınden korkuyorum onun benı bırakıp gıtmesınden onu üzmemek ıcın herseyı yapardım unutma dostum

BU KALP ATTIGI SÜRECE HEP SENIN DOSTUN OLACAK İYİKI VARSIN İYİKI VARSIN İYİKI VARSIN DOSTUMM

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com