Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Forum İslam > İslami Genel Konular > Dualar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ailesini, çıktı, karşı, sevgimize

Ailesini Sevgimize Karşı Çıktı

Eski 08-06-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ailesini Sevgimize Karşı Çıktı

ailesini sevgimize karşı çıktı

arkadaşlar sevdiğim insanla evlenmeye karar verdık benım aılem onu tanıyor bılıyor ben de onun annesıyle tanısacaktım neyse tanısma gunu geldıgınde abisi hiddetle karsı cıktı benım ıcın kötü konuşmuş ailem hakkında da onlarin ailesi iyi bir aile değil demiş bu olayın üzerine sevdiğim evden kactı ıkna ıle evıne gönderdım abısı bu arada ıyıce doldurmus herkesı benı aradı senın basına sıkarım bırak bu cocugun peşini dedi inanamadım onun ailesi dindar benım aılemın başı acık ve annem babam ayrı dıye bana bunları yasattı kendısı gıbı görücü usulu bası kapalı bır kızla evlenmesı gerekırmıs sevdıgım ınsan bende oyle kı evlendıgımınde kapanmak istiyordum herseye ragmen karsı cıktı abisi sizce bu bana yapılan büyük bir haksızlık değil mi?Ve ben herseyımı o ınsana adamısdım sımdı babası da mezarıma gelemezsın o kızla evlennırsen demıs benım hıc sucum gunahım yok bu ınsanlara bana bunu yasattılar allaha havale ettım onları ama olmuyor ben cok acı cekıyorum 1 haftadır gece gündüz ağlıyor hıc bısey yıyemıyor uyuyamıyorum kendımden hayatdan koptum oyle zaman oldu kı kendı canıma kıymayı dusundum aklımı yıtırıyorum sandım cok sukur ınancım kurtardı benı allaha dua edıyorumSizden ricam onun abisinin ve ailesinnin bana karsı bu yaptıklarına karsı pişman olmalarını ve beni kabul etmelerını ıstıyorum beni sevsinler saysınlar istiyorum bunun için hangi duaları okumalıyım hangı esmaları cekmelıyım terkıplerı yapmalıyım nolur bana yardım edinn geleceğim söz konusu noolurr

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com