Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
giyinmelisin, sevdam

Artık Giyinmelisin Sevdam..

Eski 10-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Artık Giyinmelisin Sevdam..

Seninle biz ne arkadaş olmayı başarabilmiştik doğru düzgün,ne sevda,ne de sevdalı

Biz seninle birbirini uzaktan seyreden iki güvercin oluvermiştik kanatlarımızın çırpışıyla yüreklenen

Ve ne senden sonra benim kanatlarıma kimse dokundu , ne de senin kanatlarına

Sen bana aittin kısacası,ben de sana

Ölüm soğukluğu esmişti etrafımda geçen yıl İşte bu günlerde,tam bugünlerde çıkmıştım hastaneden

Bana bağladıkları serum sakinleştirmek için falan değildi biliyorumSadece "Artık unut !" demenin ikinci bir şekliydi

Kimse anlayamıyordu daha bu yaşta bu aşk Nasıl sürer,nasıl bu gencecik kızı böyle harab eder ?

Sonra uzun bi sessizlik Bak yine o güne geldik

Artık senli krizlerim bitti Ve içimdeki ses artık dünyanın bile duyabileceği kadar çığlıklarda

Seviyorum,seveceğim diyor

En güzelide, seviliyor

Ama inan bana sevgilim,ne sesini özlemişim senin,ne de seni seviyorum deyişini

En çok, ama en çok yanına geldiimde çıkacak gibi olan kalbimin haycan dolu sevgisini özlemişim

Bu sefer başardık sevgilim,biz artık "biz"iz

Aşk,aşk olalı

Ne senin kadar sonradan görmesini

Ne de benim kadar hiç vazgeçmeyenini gördü

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com