Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel > Güzellik & Bakım

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
için, modelleri, okul, sac

Okul İçin Saç Modelleri

Eski 09-01-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Okul İçin Saç Modelleri

5 dakikalık okul saçları

Öyle saçlar istiyorsun ki, hem sabahın köründe fazla uğraştırmasın, hem de okulda herkes saçlarını nasıl yaptığını sorsun İşte sana her gün bir yenisini denebileceğin 5 ayrı model Seç, beğen, uygula… Hem de en uzunu sadece 5 dakikada!

Tüm saçlar için

3 dakika

1 adım: Saçlarını ıslatıp, bakım kremi sürdükten sonra, arkadan ör ve tel tokayla topla

2adım: Üniformana uygun renkteki bir saç bandını takıp, alttan sabitleştir

3adım: Saçlarına son olarak bozulmaması için jöle sür veya sprey sık

Düz saçlar için

2 dakika

1adım: Saçlarının hacimli görünmesi için, kuruyken tarayıp, bolca spreyle

2 adım: Ön taraftaki saçlarını birkaç tel tokayla fazla sıkmadan topla

3adım: Saçlarının bozulmaması için üzerine bolca sprey sık

Dalgalı saçlar için

5 dakika

1 adım: Sprey ile ıslattığın saçlarına, elektriklenmemesi için durulanmayan bakım kremi uygula

2 adım: Aralardan gelişigüzel aldığın tutamları örüp, uçlarına küçük lastik tokalar tak

3 adım: Saçlarının bozulmaması için üzerine bolca sprey sık

Kıvırcık saçlar için

2 dakika

1adım: Islattığın saçlarına jöle sürüp, kıvırcıkların belirginleşmesi için iyice dağıt

2adım: Arkadan aldığın bir tutamı, diğer kalın tutamın etrafında döndürüp, tel tokayla sabitleştir

3adım: Saçlarının daha yumuşak olması için, elektriklenmeyi önleyici bir serum veya krem sür

Orta boy saçlar için

1adım: Hafifçe ıslattığın saçlarına, kabarmaması için elektriklenmeyi önleyici bir krem sür

2adım: Öndeki saçlarını şu sıralar çok moda olan nostaljik taraklarla arkadan topla

3adım: Son olarak kabarmaması için üzerine sprey sık ve köpük sürerek şekillendir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com