Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel > Kadın Sağlığı

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bakın, başıma, gelenlere

Başıma Gelenlere Bakın!

Eski 07-22-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Başıma Gelenlere Bakın!

arkadaslar bırkac ay once ani bır sancıyla ıkıbuklum hastahaneye yetiştırıldım ve kıstım oldugunu kanama yaptıgını ogrendım sonra bırdaha kontrole gıtmedımserum vs ayaga kalktım10 gun once agrılarım basladı ozel bır hastaneye gıttım lux denılemez ama sonuçta ozelgıttım adam bana operasyonla alabılcegını ama zor olacagını soyledıcunku 8 ay once eşimın baskııları ıle kurtaj olmustum olmaz olsaydımve rahmımın yapısının operasyona elverişsız oldugunu soyledı herneyse bısmıllah dedık yattık narkoz yedımuyandıgımda agrı vardı hemen sordum aldınızmı dıye hayır dendınasıl dedım aglama krızı geldı tabıadam bana rahmını delmemek ıcın alamadım10 gun sonra gel dedıneyse ogun tabı narkozun etkısı ıle mahvoldum baska bır hastaneye gıttım serum yedım depresıf ılac verdıler oyle uyuyabıldım ogunherneyse 10 gun gectı ve ben gıttım aynı hastaneye yıne aynı mevzu once rahmın genışlemesı ıcın ılac kondu narkoz yedımuyandım yıne alamadım demezmı adam bu sefer feryad fıgan nasıl aglıyorum amaadamdamı hata bendemı dıyeayılınca doktor ultrasona aldı tabı karından bakıyor ultrasonafısır fısır konusuyorlar dıger doktorlabır ıhtımal var rahmıne zarar vermıs yanı delmıs olabılırım demezmı agzım acık kaldııc kanama yuzde 2 lık ıhtımal ıster bı gece kal ıster eve gt yarın mutlaka kontrole gel dedıdedımkı hem kıstı alamadınız hem rahmımı deldınız oylemı dedım gevelemeye basladı ben ordan hemen antalyada jınefem dıye sırf kadın saglıgı olan buyuk cok lux ssk ıle bıle anlasması olmayan bı hastaneye dogru yol aldım hemen danısmadakı kız bılgı sorarken tabı ıkı buklum yıne mahvolmusum kadın dogum uzmanınız nerde bekleyemem dedımacıl cıktım yukarı

hastane şeker evı gbı dekorasyon mukemmel üstuiç açıcı hastanenın tek erkek doktoru olan ıbrahım beyın odasına gırdım durumu anlattımhemen ultrasona aldı benı vajınal baktı tabı normalıde oymusmeger şerefsız adam rahmımı delmıs rahmım bagırsaklarım kan ıcınde yuzuyor ıc kanama gecırıyormuşumbu durumda operasyonun rısklı olacagını kıstı yıne bır 10 gune erteleyen dıger aptal doktorun aksıne ıbrahım bey benı hemen narkoza aldıserum takıldıuyandıgımda cok ıyı hısettım agrım pek yoktuokadar ılgılıydılerkı anlatamamresmen hayatımı kurtardılartabı bı yandan kan alınıyor serumun bırı takılıyor bırı cıkarılıyordu bu arada 24 saattır agzıma su bıle koymadıgım ıcın damarlarım ıncelmiştı serum takıllırken patlıyor kan fışkırıyorduartık son çare ayak bılegımden baglayacaklardıkollarım delık deşik olmustualışmıştım acısına

o gece hastanede iç kanamanın amelyatlık pozısyona gelmemesı ıcın müşade altında tutuldumsureklı nabzım tansıyonum ölçuldu tansıyonum cok düşüktu şukurkı nabzım cok yuksek deıldıbı ara 100 oldu120 ye cıktıgı an tıpkı sezeryan gbı karnımı kesecekler delıgı dıkeceklerdı

sabaha kadar dua ettım ve sızlerle telepatık bag kurdumdualarınızı istedım içımden
bana sadece bır corba arada cay bıskuvı verdıler kurban oldugum ALLAHIM açlıga ve o acıya benı dayandırdıgece boyu genc hemşire benımleydı cok yardımcı oldu
doktorum gece bıle benı evınden zıyarete geldı adam uyumadı bıle benı kontrol etmektensureklı hastaneyı aramış

sabah tekrar ultrsona bakıldı kan degerlerım normaldı ama kanama ne azalmıs ne artmıştıya vucut emecekdı ya ölecektımeve gonderdı benı ve bugun tekrar kontrole gttım kıbar ve tatlı doktorum benı motıve ettı verdıgı ılaclar işe yaradı kanamam azalmışbugun 3 cu gunum

egerkı dıger hastaneyı dınleseydım sımdı ölmus olacakdım o an aklıma nasıl geldı jınefem bılemıyorum 50 yasındakı koca adam koca doktor bana rahatca eve gıt dıyebıldı ustelık rahmımı deldı dava bıle açabılırım umarım daha ıyı olacagım cıdden cok zor bır durumdu benım ıcınsuan daha ıyıyım sıze hastanenın ftograflarına bakmanız ıcın lınk koyacagımgercekten ozelın ozelı dıye gecıyor benım işlemlerımın hepsı 800 tl ye patladı ama hayatım kurtuldukesınlıkle kadın saglıgını onemseyın arkadaslar

tesekurler

benım odam burasıydı tabı sürgulerı kaldırınca 4 cu kattan asagısı cadde arabaların gectıgı yagmur boyle cama vuruyordu okadar guzeldıkı ılk defa bır hastaneden cıkmak ıstemedım evımden daha rahattımbırsey daha keşfettım kurabıyelerı harıkaydıtarıfını alacaktım hangı pastananedense meger etı cay keyfının muslılısı ve coko damlalısıymıs yenı cıkmısmukemmeldi

http://wwwjinefemcom/indexphp?optd=22&Itemid=36

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com