Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel > Güzellik & Bakım

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ettim, ile, sivilcelerime, veda, yıllar, önce

Sivilcelerime Yıllar Önce Bu Su İle Veda Ettim

Eski 07-17-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sivilcelerime Yıllar Önce Bu Su İle Veda Ettim

Yıllar önce bu mucize formül ile sivilcelerimden kurtulmuştum Bu formülü internet ortamına,ilk kez bir kadın portalında koyduğumda,bu kadar salgın hale geleceğini,bu kadar yayılacağını tahmin bile etmemiştim ama kullananların neredeyse yüzde doksanı büyük faydalar görerek,beni hala ve hala teşekkür mailine boğuyorlar,sağolsunlar

Rahmetli doktorumun verdiği bir formüldürYanında bir de Maksipor 500mg antibiyotik tablet vermiştiGünde iki kez almak şartıyla Yalnız bu formülü kullanırken,cildi sabunla falan temizlemek yasakBir de losyon bitip te sonuç alana dek pudra,fondöten falan kullanarak gözenekleri tıkamak yasak

Yalnız her eczanede resorchine olmayabiliyorYerine muadilini yani benzer etkiyi yapacak başka maddeleri koyabilirlerGüvendiğiniz,iyi ve köklü bir eczaneye yaptırın derim

Deneyin derim:

Resorchine 8 gr Alkol/Aseton (âa )125 gr Eau de rose (usext)100 gr

alinti

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com