Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gerçek, olaylar

Gerçek Olaylar;)))

Eski 07-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gerçek Olaylar;)))

Gercek Olaylar

1 Exxon'a ait bir petrol tankeri Kanada aciklarinda battiktan sonra, iki tane deniz ayisi 80000 dolar harcanarak temizlenmis ve buyuk bir torenle denize birakilmislar Tam 2 dakika sonra herkesin gozleri onunde bir mavi balina deniz ayilarini yemis
(Balinalar hani planktonla besleniyordubu soru benden)

2 New York'ta yasayan bir psikoloji ogrencisi kiz bos odasini bir marangoza kiralar Amaci onunla konusup, adamin davranislarini incelemek Ama iki hafta sonra marangoz kizi bir balta ile parcalar

3 Bonn'da iki gosterici, domuzlarin kesimevi'ne barbarca goturulup orada kesilmelerini protesto ederken, domuzlarin bulundugu yerin kapilari kirilir ve 2000 domuz kacisirken, iki gostericiyi ezerek oldururler

4 Amerika'da kadinin biri evine gelir ve kocasini mutfakta titrerken gorur Belinden su-kaynatici'ya dogru bir kablo gitmektedir Kadin hemen kalin bir tahta parcasi bulur ve adamin koluna vurarak onu elektrik sokundan ayirmaya calisir Adamin kolu iki yerinden kirilir Sonradan anlasilirki, kocasi orada mutlu bir sekilde wallkman dinliyordur

5 Irakli bir (terorist)?"töbe töbe"neyse devam edelim
postaya bombali-mektup verir Posta ucreti eksik odendigi icin mektup kendisine geri postalanir Herseyi unutan terorist mektubu acinca parcalanarak olur

Alıntı Yaparak Cevapla

Gerçek Olaylar;)))

Eski 07-13-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Gerçek Olaylar;)))

güzel ve garip olaylar,zooloji hakkında bılgım yok soruna yanıt veremeyeceğım ,yalnız şu ıraklı terorıst olayına ınanmıyorum
Alıntı Yaparak Cevapla

Gerçek Olaylar;)))

Eski 07-13-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

Gerçek Olaylar;)))

Amerika'da kadinin biri evine gelir ve kocasini mutfakta titrerken gorur Belinden su-kaynatici'ya dogru bir kablo gitmektedir Kadin hemen kalin bir tahta parcasi bulur ve adamin koluna vurarak onu elektrik sokundan ayirmaya calisir Adamin kolu iki yerinden kirilir Sonradan anlasilirki, kocasi orada mutlu bir sekilde wallkman dinliyordur

dinledigi parcayı hayatı boyunca unutmuyordur

Alıntı Yaparak Cevapla

Gerçek Olaylar;)))

Eski 07-13-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

Gerçek Olaylar;)))

arkadaşlar yorumlarınıza bayılıyorum valla ya o amerikalı kocaya çok güdüm valla doğru hayatının parçası olmuş bir anda kafkas

balinaları araştırmayı nasıl atlamışsın hayret ben seni kesinlikle bu konuda bilgin vardır diye düşünmüştüm yanıldım bak varan 1

Alıntı Yaparak Cevapla

Gerçek Olaylar;)))

Eski 07-13-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

Gerçek Olaylar;)))

balinaları araştırmayı nasıl atlamışsın hayret ben seni kesinlikle bu konuda bilgin vardır diye düşünmüştüm yanıldım bak varan 1

o konuyada el atacağız inşallah

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com