Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
doğa, olaylar, üstü

Doğa Üstü Olaylar Ve Ben!

Eski 07-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Doğa Üstü Olaylar Ve Ben!

Arkadaşlar herkesin anlatacak hikayeleri vardır elbetama benim yaşadıklarım yenir yutulur değil bazen delirdiğimi bile düşünmüyo değilim ama hepsi gerçek
şimdilik bi tanesini paylaşmak istiyorum sizinleBirini diyorum çünkü bir sürü yaşanmış olayım var
99 yazıydı hava çok sıcaktı ve gece geç saat olmuştu yatmak için hemen yan taraftaki odama gittim üstümdekileri çıkarttım yatakla aramda 1metre kadar varken kafamı kaldırıp yatağa baktım veee aman allahım!sanırım hayal görüyorum yatağımda henüz kundaklık iki tane bebek duruyo tam anlamıyla şok oldum kalakaldım
Yavaş yavaş hiç gözümü yataktan ayırmadan geriye doğru adım attım sol elim duvarda;elime birden lambanın düğmesi geldi ve hemen ışığı yaktımodanın aydınlanmasıyla bebeklerin kaybolması bir oldu ama gördüklerim birer hayalse neden yatağımın yorganı hareket ediyordu, dikkatle baktım ewet yorgan üzerinde bişey varmış gibi hala hareket ediyordu!
Abimin yanına geldim ve ben bu yatakta yatmam dedim ama neden olduğunu söyleyemiyordum Abim neden olduğunu sordu ve içeri girdi bi süre odaya baktıktan sonra bana gel yanımda yat bugünlük dedi
Ertesi sabah abimin şu sözüyle olayın gerçek olduğunu benim aklımın bana bi oyunu olmadığını anldım "o yorgan neden hareket ediyordu"

Alıntıdır

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com