Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
100, 4000, kalıp, sabun, sünger

4000 Sünger 100 Kalıp Sabun Yedi!

Eski 07-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

4000 Sünger 100 Kalıp Sabun Yedi!

4000 sünger 100 kalıp sabun yedi!

Pica hastalığına yakalanan 21 yaşındaki Kerry Trebilcock, şimdiye kadar 4 bin bulaşık süngeri ile 100 tane de sabun yedi

Yenilmemesi gereken şeylere karşı yeme isteği uyandıran Pica adlı nadir görülen bir hastalığa yakalanan Trebilcock, sabun ve süngerleri yiyecek ve içeceklerine karıştırarak tüketmeyi tercih ediyorBir diş hastanesinde hemşire olarak çalışan Trebilcock, The Sun gazetesine verdiği demeçte ?Bir gün bu hastalığı yeneceğim, açlık hissetmeden duş alabileceğim veya bulaşık yıkayabileceğim? dediTrebilcock, ?Bir tabak lazanya ve büyük bir porsiyon dondurma yediğim bir akşam yemeğinden sonra hala kendimi aç hisssediyordum Kendimi oyalamak için bulaşıkları yıkamaya karar verdim Paketinden yeni bir bulaşık süngeri çıkarttım ve içimde onu yeme isteği uyandı Bir bardak su aldım ve oturdum daha sonra da süngeri bitirene kadar yedim Tadı yoktu ama sünger yemeyi çok eğlenceli buldum? diye konuştuEn çok limonlu bulaşık süngerlerini yemekten hoşlanan Trebilcock, bu hastalığını yenmeyi, sabun yerine vitaminli besinler tüketmeyi istiyorForum sayfalarında kendisi gibi Pica hastalarıyla iletişim kurduğunu söyleyen Trebilcock, her yemekle birlikte hala 3 çay kaşığı organik sabun ve yaklaşık 3 cm büyüklüğünde sünger yediğini ifade ettiGeçen yıl da hamile bir kadının mobilya cilası, başka bir kişinin de koltuk yediği kaydedilmişti

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com