Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
fıkralar

Fykralar:)))))

Eski 08-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Fykralar:)))))

Milletvekilinin biri bir koyu gezerken, bagli oldugu degirmeni donduren bir esek gormus
Yanindaki koyluye sormus;
- Bu esegin boynundaki zil ne ise yaryyor?
- Efendim,demis koylu,o zil sustugunda essegin durdugunu anlyyorum Mudahale edince tekrar harekete basliyor
- Akillica,demis vekil peki esek oldugu yerde durupta basyny saga sola sallarsa nerede anlayacaksin durdugunu?
- Anlayamam ama,ne gezer efendim sizin gibi akilli esek buralarda

Amerikada yasayan bir çocugun 100$a ihtiyaci olur Bu 100$a sahip olabilmek için günlerce gecelerce dua ederSonunda ulasamayinca Tanriya mektup yazmaya karar verir
Amerikan PTTsi üstünde yazili adres sadece Tanri, ABD olan mektubu bay baskana vermeye karar verir
Baskan mektubu alinca çok sevinir,çok duygulanir fakat 100$ yerine 5 $ koyar 5$in küçük bir Cocuk için yeterli olacagini düsünür
Çocuk 5$ ile tatmin olur ve Tanriya tesekkür mektubu yazmaya koyulur:
''Sevgili Tanrim, Parayi yolladigin için tesekkürler Ama mektubu Beyaz saray üzerinden yollamissin, ve tabi her zamanki gibi oradaki ibneler de 95$ini kesmis olmali Bana 5$ ulasti Gene de tesekkürler ''

Clinton, Yeltsin, Ciller seytanin huzuruna cikarlarHepsi seytana dileklerini soyleyeceklerdir oda onlara dileklerinin ne zaman gerceklesecegini soyleyecektir

Ylk once Clinton sorar'Amerika ne zaman her yonden tam olarak Dunya`nin hakimi olac ak' der
Seytanda ' 50 yil sonra 'derClinton baslar aglamaya 'Ben goremicem, Ben goremicem'

Sira Yeltsin`e gelmistirO` da sorar 'Rusya ne zaman eski gucune kavusacak' Seytan cevap verir '100 yil sonra' Yeltsin aglamaya baslar, 'Ben goremicem, ben goremicem'

Sira Ciller`e gelmistirO` da sorusunu sorar 'Ne zaman Turkiye`deki enflasyon dusecek

'Bu sefer seytan aglamaya baslar
'Ben goremicem,ben goremicem '

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com