Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
açıklandı, arası, atama, değiştirme, dışı, ekranı, İller, Öğretmenlerin, sonuçları, sorgulama, tayin, yer

İller Arası Tayin Sonuçları Sorgulama Ekranı: Öğretmenlerin Il Dışı Atama (yer Değiştirme) Sonuçları Açıklandı

Eski 1 Hafta Önce   #1
Şengül Şirin

İller Arası Tayin Sonuçları Sorgulama Ekranı: Öğretmenlerin Il Dışı Atama (yer Değiştirme) Sonuçları Açıklandı

İller arası tayin sonuçları sorgulama ekranı: Öğretmenlerin il dışı atama (yer değiştirme) sonuçları açıklandı

Millî Eğitim Bakanlığınca isteğe bağlı iller arası yer değiştirme sonuçları açıklandı Atama işlemleri, ilan edilen kontenjanlar dâhilinde öğretmenlerin tercihleri dikkate alınarak hizmet puanı üstünlüğü esasına göre yapıldı Peki, Öğretmenlerin il dışı atama (yer değiştirme) sonuçları nasıl öğrenilir?

İller arası tayin sonuçları sorgulama ekranı: Öğretmenlerin il dışı atama (yer değiştirme) sonuçları açıklandı - 1
2024 yılı öğretmenlerin iller arası isteğe bağlı yer değiştirme işlemlerine ilişkin duyuru, personelmebgovtr adresinde yayımlandı Millî Eğitim Bakanlığınca 3-7 Haziran 2024 tarihleri arasında başvuruları alınan öğretmenlerin iller arası yer değiştirme sonuçları açıklandı

İL DIŞI ATAMA SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Takvime göre, öğretmenlerin il dışı atama (yer değiştirme) sonuçları 11 Haziran 2024 tarihinden itibaren sorgulanabilecek

Başvuru sonuçları MEBBİS sistemi üzerinden ilan edilecek Öğretmenler yeni görev yerlerinde 2024-2025 eğitim-öğretim yılına başlayacaklar

İL DIŞI ATAMA SONUÇLARI SORGULAMA

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com