Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
budala, değildi, hande, pollyanna, yıldırım

Pollyanna Budala Değildi - Hande Yıldırım

Eski 08-19-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Pollyanna Budala Değildi - Hande Yıldırım

Pollyanna Budala Değildi - Hande Yıldırım kitap tanıtımı - özeti

Kitabın künyesi

Yayınevi : Cinius Yayınları
Yazar : Hande Yıldırım
Kategori : Deneme
Basım tarihi : Ocak 2010 / 1 Baskı
Kapak : Karton
Sayfa sayısı : 80
Kağıt : İthal kağıt
Ebat : 125x19
ISBN : 978-605-5618-59-9
Dil : Türkçe

Kitap hakkında

Şu an bulunduğum halimle kendimi seviyorum ve hoşuma gitmeyen şeyleri değiştirdikçe daha da çok seveceğime inanıyorum Kendini sevmek, ben mükemmelim demek değildir, zaten bunun için mükemmel olmayı beklerseniz, kendinizi sevemeden gidersiniz Şu anda olduğunuz halinizle kendinizi sevmeye ve saygı duymaya başlayın ki, hatalarınızı, yanlışlarınızı, eksiklerinizi fark edip, enerjinizi bunları tarihin derinliklerine gömmek için kullanabilin Değişim ve gelişim ancak böyle başlar Hayatımda olumsuz olarak nitelendirebileceğim, beni üzen konular ve hoşlanmadığım şeyler için suçlu aramayı bıraktım, çünkü suçlu şu an bu satırları yazan kişi
(Tanıtım bülteninden)

Kitap kapağı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com