Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dinç, iğneler, oğuz, toplu

Toplu İğneler - Oğuz Dinç

Eski 08-19-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Toplu İğneler - Oğuz Dinç kitap tanıtımı - kitap özeti

Kitabın künyesi

Toplu İğneler
Oğuz Dinç

Çitlembik Yayınları

» Öykü
Şubat 2010, 103 sayfa, ISBN: 978-9944-424-68-4

Kitap hakkında

“Masadaki toplu iğne kutusu gözüme çarpıyor Kâğıtlara dokunmuştum, ama iğnelere dokunmuyorum Biliyorum elime batacaklarını

Yeni öykü kitabında insanları izlemeye devam ediyor Oğuz Dinç İşten ayrılan kadın, boynu tutulan adam, sıcak bir mahalle kavgası, arkadaşlıklar, aşk ve ölüm

Yazar bize kuytu köşelerdeki değil, meydandaki hayatları sunuyor; vapurdaki, sokaktaki, mahalledeki Çok yaşanan, ama altları yeterince çizilmeyen yaşantılar, anlar, anılar Saygılı bir mesafeden bakıyor genelde Dinç, çok yorumda bulunmadan, berrak, içten ve sevecen bir gözle Öykülerinde mutlu yaşantılarla, zor zamanlar yan yana geliyor, iç içe geçiyor

Bu öykülerde, hayatın toplu iğnelerine dokunmuyoruz belki, ama gözlerimizi kaçırmak da mümkün olmuyor Aslında, yeterince bakınca belki batmış kadar oluyor o toplu iğneler

Kitap kapağı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com