Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
burak, doğum, günü, tanrının, özdemir

Tanrı'nın Doğum Günü - Burak Özdemir

Eski 08-19-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Tanrı'nın Doğum Günü - Burak Özdemir

Yeryüzünde işler hiç iyi gitmiyordu Dünya gerginArtık zamanı gelmiştiTanrı Tanrı ile genç reklamcıÇocuk "Nasıl olur da Tanrı insanla chat'leşir?" diye sordu"Musa ile çalılıklar üzerinden konuşmuştum Bunda şaşılacak bir şey göremiyorum" yanıtını aldıÇocuk " Kuran O varken İslam'ın imajını değiştirmek neden bana düşüyor?" diye sordu"Kuramı bir de benden dinlemeye ne dersin?" dedi Tanrı"BuVe her şey ondan sonra başladı"Artık kütüphanende daha önce hiç okunmamış Sır senindir" dedi TanrıÖğrendiklerine inanamayan çocuk sokağa çıkıp avaz avaz bağırmakElif Bu harflere dikkatli bakınÇünkü bugün Bugün Tanrı'nın doğum günü Bin yıllık suskunluk sona eriyor Bugün Bu büyük gün Tanrı'nın doğum günü kutlu olsun

Yazar:Burak Özdemir
Yazar:Burak Özdemir

Sayfa Sayısı: 650
Baskı Yılı: 2008
Yayınevi: Doğumgünü

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com