Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dullar, kıraathanesi, mustafa, soylu

Dullar Kıraathanesi - Mustafa Soylu

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Dullar Kıraathanesi - Mustafa Soylu

Dullar Kıraathanesi - Mustafa Soylu kitap tanıtımı - kitap özeti

Kitabın künyesi
Dullar Kıraathanesi
Mustafa Soylu

Truva Yayınları

» Roman

Fiyatı : 10,00 TL

Nisan 2010, 160 sayfa, ISBN: 9786055638573

Kitap hakkında

Nikâh memurunun klasik konuşması ve peşi sıra büyük bir heyecan ve istekle söylenen evetler sonrası şahitlere de soruldu, şahitlik ediyorlar mı diye Şahitlere sorulurken Hazan Selim’e “Ayakkabının 44 numara olması başına sorun açtı mı hiç” diye sorunca Selim şaşırdı “niye ki” diye soru Bu arada şahitlerle de iş bitmiş, Hazan’ın topuklu ayakkabısı Selim’ in ayakları üzerindeki hamlesini yapmıştı Hazan tekrar fısıldadı Selim’e “İşte bunun için, acıdı mı hayatım, ayakkabı büyük olunca ayak kolay bulunuyor da” Selim de gülümseyerek Hazan’a fısıldadı “Evde kimin sözünün geçeceğini zaman gösterir hayatım” Sözünde tehdit eden bir hava asla yoktu, incitmek istemezdi Hazan’ı Ayağa kalktılar, Selim beyaz duvağını açtı Hazan’ın

Kitap kapağı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com