Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Edebiyat / Dil Bilgisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2010, başvuruları, hikaye, yarışması

2010 Hikaye Yarışması Başvuruları

Eski 08-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

2010 Hikaye Yarışması Başvuruları

Ümraniye Belediyesi geleneksel olarak düzenlediği hikaye yarışmasının 6 sı için başvuruların başladığını duyurdu 2010 yılında geçmiş senelerden farklı olarak yarışmaya konu sınırlaması getirilmiş 2010 yılı hikaye yarışmasının konusu "Medeniyetlerin ve imparatorlukların buluştuğu kent İstanbul" olarak belirtilmiştir

Ümraniye Belediyesi tarafından düzenlenen ‘6 Geleneksel Hikâye Yarışması’ için başvurular başladı Yarışmada birinci olana esere 7 bin, toplamda ise 25 TL para ödülü verilecek

Düzenlediği yarışmalarla yeteneklere yeni fırsatlar sunan Ümraniye Belediyesi, bu yıl 6 kez gerçekleştirdiği ‘Geleneksel Hikâye Yarışması’ için başvuruları başlattı Bugüne kadar yurt içi ve yurt dışından yoğun katılımın olduğu yarışmanın bu yıl ki teması ‘Medeniyetlerin ve İmparatorlukların Buluştuğu Kent; İstanbul’ olarak belirlendi

Hikâye yarışmasında birinciye 7 bin TL, ikinciye 5 bin TL, üçüncüye 3 bin TL ve her biri bin’er TL olarak belirlenen 10 adet mansiyon olmak üzere toplam 25 bin TL para ödülü verecek

Hikâye yarışması için son başvuru tarihi ise 29 Ocak 2010

ÖDÜLLER

Birinciye: 7 Bin TL

İkinciye: 5 Bin TL

Üçüncüye: 3 Bin TL

Mansiyon: Bin TL (10 adet)

JÜRİ

ProfDr Durali Yılmaz (Kültür Üniv Öğr Üyesi)

Prof Dr Fatih Andı (İstanbul Üniv Öğretim Üyesi)

Prof Dr Hasan Akay (Sakarya Üniv Öğretim Üyesi)

Doç Dr Ömür Ceylan (Kültür Üniv Öğretim Üyesi)

Doç Dr Yılmaz Taşçıoğlu (Sakarya Üniv Öğretim Üyesi)

Alim Kahraman (Emekli Öğretim Üyesi)

İsa Kocakaplan (Kültür Üniv Öğretim Görevlisi)

Hüseyin Erdoğdu (Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı)

Tuba Kızıltan (Ümraniye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü)

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com