Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Pratik Bilgiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilinçli, noktaları, püf, yaşamanın

Bilinçli Yaşamanın Püf Noktaları...

Eski 12-01-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bilinçli Yaşamanın Püf Noktaları...

Nevşah Fidan’dan Sosyal Sorumluluk Projesi Yaşam; sadece bir sinema perdesine yansıyan görüntülerdir!

Yaşamı mutlu ve keyifli geçirmek için birçok yöntem üzerinde çalışma yapan Nefes Eğitmeni ve Yaşam Koçu Nevşah Fidan, NFS Master Academy kapsamında bir sosyal sorumluluk projesi hayata geçiriyor

Fidan’ın “Bilinçli Yaşam” üzerine gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesi, Türkiye’nin birçok ilinde farklı üniversite, vakıf, dernek, özel kurum ve kuruluşlardan aldığı davet üzerine 1,5 saat süren sohbet toplantıları ile devam ediyor

Yaşamı sorgulayan ve ilgi alanına giren herkesin ücretsiz olarak yararlanabileceği sohbet toplantıları, kişinin kendi yaşam kontrolünü ele alması ve hayatını gerçekte kendi isteği doğrultusunda kurgulamasını sağlıyor!

NFS Master Academy kapsamında uygulanan Bilinçli Yaşam Programında, metafizik öğretileri ile asırlardır insan bilincini olduğundan üst seviyeye getirmek için kullanılan nefes sistemleri bir araya geliyor

Yaşam akışını ve kanunlarını inceleyen metafizik bilimi, son yıllarda tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de ilgi görmeye başladı Spiritüel kitaplar, evrenin sırrı ve işleyişi ile ilgili birçok öğreti, sistem avucumuzun içinde

Birçok insan okuduğu bir kitapla yaşamının kontrolünü eline alırken, diğerleri yüzlerce farklı eğitime katılmaları gerektiğine inanıyor

Tüm dünyada ilköğretim, lise ve üniversitede alınan eğitimin tamamı meslek edinme üzerine Mesleki eğitimin yanı sıra; yaşam üzerine bir eğitim görmüş, yaşamınız ile ilgili ustalaşmış olsaydınız hayatınızda neler değişirdi?

Yaşadıklarınıza neyin sebep olduğunu, olayların hangi nedenle ve nasıl geliştiği hakkında bilgi sahibi olup, neden-niçin sorularına bir yanıt almış olsaydınız, yaşamınızın bundan nasıl etkilenmiş olabileceğini düşündüğünüz oldu mu hiç?

“Yaşam Eğitimi” neden gerekli?

Eğer lise veya üniversite yıllarında yaşamın akışı ve işleyişi üzerine eğitim veriliyor olsaydı, aslında yaşamın öğrenildiğinden çok kolay formüllerini tanıyor olsaydık, yaşamımızdaki birçok sıkıntıyı hiç yaşamamış olacaktık

Zihninizde ne varsa, yaşamınızda da “O” var!

İnsan zihninde ve içerisindeki negatif düşünce alışkanlıkları bedene yansır

Yaşam boyu bu alışkanlılar kişini nefesini limitlemesine neden olur Bu düşüncelerin sadece nefese yansımasına bakmak bile tüm yaşamı değiştirebilir!

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com