Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
karanlıktaki, yanık, yüzüm

Karanlıktaki Yanık Yüzüm

Eski 07-30-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Karanlıktaki Yanık Yüzüm

Bizim mahalle de aklı başında insan sınırlı sayıdaydıHerkes bir tarafında kopuk yaşıyorduBir kişinin namusunu sahiplensin biri herkes onu sahipleniyorduKölelerin bile bir sahibi varken bir kız ya da kadının çok fazla sahibi peydah oluyordu
Yağmurlu bir gecenin sonuna kadar yağmuru seyrettim İstanbul daİçimden mutluluk fışkırıyordu sankiBenim gibi içine kapanık,her halta ağlayan biri nasıl oluyor da mutlu hissediyordu kendini
Bizim mahallenin köşesinden kim geçerse geçsin görüş alanımdaydı ve ogeçtiGecenin karanlıgında kalın paltosu ile yağmura dayanmaya çalısan bir gençtiBir ara durdu,kafasını kaldırıp sağına ve soluna baktıSonra da yoluna devam ettiSanki gidecek yeri yokmuş gibi bakıyordu etrafaTıpkı İstanbul'a ilk geldiğimde gözlerimdeki bakışlar gibi
Her gece geçmye başladı bu genç ama yüzünü hiç göremiyordumKöşe karanlıktıTam 5 ay onu seyrettim her geceKış bitip bahara geçtiğimizde ise geceleri çekirdek çitletme mevsimi gelirdiUzunca bir kilim yayardık evin önüne,çekirdek,çerez ne varsa evde kapı önüne çıkardı
Saat 1130 duArtık geçmesi gerekiyordu ve o geliyorduSadece bir kere yüzünü görmeyi istiyordum,merakım beni yiyip bitiriyorduArkadaşlarla köşeye oturup yanımızdan geçmesini bekledim ve geçtiYüzünün sağ tarafını gördüm sadece ve gece karanlıgında parlayan mavi gözleriniİçimde bir acı hissettim,yüreğim burkulduSöylemiştim ya bizim mahallede normal insan az bulunur diyeBiri de benimArkasında bağırdım,durdu ve döndüO mavi gözleri karanlıkta öyle parlıyordu ki içim eriyorduHiç tanımadığım bu çocuğun boynuna sarılıp bağırmak istiyordum
SENİ SEVİYORUM
Ama yapamadım,sadece gözlerine baktım,bişey yokKlasik bir yalan olan sizi birine benzettim yalanını söyledimDöndü arkasını ve gittiAşık olmuştum,hiç tanımadığım bir adamaHer gece hayaller kuruyor ve ağlıyordumOnu bir kere gündüz görmeyi istiyordum ve söyleyecektim herşeyiSevgimi,aşkımı herşeyimi ama göremedimBende gece söyleyecektimGünler kovaladı günlerimi ve kış geldiBir gece evden çıkıp onun geçeceği yerde beklemeye başladım ve yine geçtiBağrıdım arkasında BAKAR MISIN?
Durdu ve baktı o mavi gözleriyleYAnına yaklaştım ve kulagına fısıldadımSENİ SEVİYORUMŞaşırdı,yüzüme aptal bir ifadeyle baktı ve güldügülüşü bile çok güzeldi
Yavaşça bana yüzünün hiç görmediğim tarafını gösterdiYANIKTIŞimdi de seviyor musun dedi ve arkasını döndübağırdım arkasından DUR diyeYavaşça yanına yaklaştımYüzünün yanık olan tarafına bir öpücük kondurdum ve EVET dedim

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com