Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
duygu, tuhaf

Tuhaf Duygu

Eski 07-30-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Tuhaf Duygu

Mutlu olmakBu duyguyu hiç tatmayacağım sanırdımHep hüzün olmalıydı benim hayatımdaHep başkalrının mutluluğuAma onlar mutluyken hep benim üzüntümEtrafımdaki insanlara sorsam üzüldüğümü anlayamazlarÇünkü onlar üzülmesin diye ben üzüldüğümde bile etrafa sahte gülücükler saçıyorumSırf onların mutluluğu için gözlerimdeki yağmur bulutlarını güneşli bir havaya çeviriyorum
Benim sözlüğümde yoktu bu kelimeMutlulukNasıl bir duygu onu bile bilmiyorumBelki de tarif edilemeyen bir duyguSanki bazen mutlu oluyormuş gibi hissediyorumAma hala bu duygunun o, olup olmadığını bilmiyorumİnsan kendini nasıl mutlu eder bundan bile haberim yokDedim ya ben hep başkalarının mutluluğu için çalıştımHiç kendimi düşünmedimOnlar daha önemliydiYa da ben öyle sanıyordum
Oysa şimdi ben de mutlu olmak istiyorumNasıl yapacağımı bilmedenBelki de onlar için yaptıklarımı kendim içinde yapmalıyımBir türlü inanamıyorumBunu istediğime kendimi inandıramıyorumHep başa dönme korkusu ve bir adım bile ilerleyememe düşüncesi alıkoyuyor beniYa da bu konu hakkında kendime hiç güvenemiyorumBen bu işi nasıl başaracağım?İşte şu an ki durumumu özetleyen soru buBaşarmak,elde etmek,yapmak bu kelimeler bana ne kadar tanıdık gelsede MUTLU OLMAK bu da bir o kadar yabancı geliyorUmarım bende bir gün mutlu olurum

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com