Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kitap, Film & Müzik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sistemi, stanislavski

Stanislavski Sistemi

Eski 09-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Stanislavski Sistemi

Stanislavski Sistemi

Sonia Moore Rusya''da yaşadığı dönemde Stanislavski''nin öğrencisi olma fırsatını yakalamış ve II Dünya Davaşı sonrasında geldiği Amerika''da tüm ömrünü ustasının sistemini genç kuşaklara aktarmaya adamış bir tiyatro kadını Moore bu kitabı genç tiyatrocuların eğitimine katkı sunmak amacıyla kaleme aldı Kitap, Stanislavski''nin oyunculuk kuramına aşina olmayanlara, onun önerdiği çeşitli teknikleri ve yaklaşımları belirli bütünlük ve sadelik içerisinde sunarak iyi bir başlangıç yapma olanağı sunacaktır

Bununla birlikte kitabı basit bir "özet" çalışması olarak görmemek gerekir Sonia Moore''un "fiziksel eylemler yöntemi" çevresinde geliştirdiği kendi Stanislavski yorumunun ustanın çalışmasına özgün bir katkı yaptığı aşikardır Bu kitabı okurken hem Stanislavski''nin oyunculuk kuramının temel kavramlarını öğrenecek, hem Sonia Moore''un yıllara yayılan eğitim çalışması sırasında oluşturduğu kendi yorumuna aşina olacak, ama hepsinden önemlisi kendi oyunculuk tekniklerinizi yaratmanın ipuçlarını elde edeceksiniz

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 11092012
10,55 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com