Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Firmalar & İşletmeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
insan, kaynakları, nehirce

Nehirce İnsan Kaynakları

Eski 11-20-2015   #1
kavazaki

Nehirce İnsan Kaynakları

Nehirce İnsan Kaynakları

BİZ KİMİZ?

İşletmelerin, piyasa koşullarındaki rekabet ve verimlilik mücadelesine katkı sağlamak amacıyla, 2007 yılında yola çıkan kuruluşumuz; kurumsal kimliğini güçlendirerek bugün bulunduğu nokta itibariyle, sizler için geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır
Sizler için yönetimi ve takibi iş ve zaman kaybına neden olan, “İnsan Kaynakları”, “Seçme ve Yerleştirme”, “Bordrolama”, "insan kaynakları yönetimi" “Kurumsal Hizmet” ve “Kurumsal Eğitim” alanlarında profesyonel ekibimizle sizlere özgü çözümler sunmaktayız Hizmetlerimizle kurumunuza uygun çözümler üretip, isteklerinize öncelik vererek tamamen işinize odaklanmanıza katkı sağlıyoruz
İşletmelerdeki ana başarı faktörünün personel olduğu bilinciyle, firmanızın doğru kişiye ulaşması noktasında, her biri konusunda profesyonel ekibimiz ve tecrübeli kadromuzla değerlendirme yaparak kurumunuzun iklimine uygun çalışanı istihdam etmenizi sağlıyoruz
Kurumların ana faaliyet sahasına yoğunlaşmasını engelleyen sahalarda sizlerin çözüm ortağı olmayı ve ana faaliyetleriniz konusunda rekabet gücünüzü arttırarak fark yaratmanızı hedefleyen kuruluşumuz, insan kaynakları nedir? kendi içinde de etkin, verimli ve profesyonel bir yapı oluşturmak amacıyla 2009 yılından itibaren;
Bordrolama ve Kurumsal Hizmet sahalarında Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San Tic Ltd Şti
Seçme ve Yerleştirme, Kurumsal Eğitim, insan kaynakları iş ilanları İK alanlarında ise River Akademi San ve Tic Ltd Şti olarak daha profesyonel bir oluşum gerçekleştirilmiştir

Website adresimiz: http://nehircecomtr

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com